Ważne

HTC Desire 830 w pierwszym przecieku. Poznaliśmy wygląd oraz część specyfikacji

Chociaż HTC na targach MWC 2016 w Barcelonie zaprezentowało trzech nowych przedstawicieli serii Desire, to już wkrótce może do nich dołączyć kolejny, tym razem oznaczony jako Desire 830. Właśnie poznaliśmy jego wygląd oraz specyfikację techniczną.

Najnowszy model w portfolio będzie z zewnątrz przypominał nieco One X9 (z przodu) oraz pozostałych przedstawicieli serii Desire (z tyłu). Jest to ciekawe połączenie, które przyniesie pożądany powiew świeżości w dość „oklepanym” już designie tej linii. Oczywiście wciąż nie zabraknie kolorów, bowiem w sprzedaży powinno pojawić się przynajmniej kilka wariantów i konfiguracji.

W kwestii specyfikacji technicznej są zarówno mocne, jak i słabsze strony. Zacznijmy jednak od tych pierwszych, ponieważ ich (na szczęście!) jest dużo więcej. HTC Desire 830 zostanie wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej.

Niestety, sielankę tę psuje zastosowany procesor, jakim jest ośmiordzeniowy MediaTek MT6753. Oczywiście nie jest to zły układ, ale w średniakach z 2016 roku oczekiwałoby się już coś znacznie „świeższego” z portfolio, jak Helio P10 czy Helio X10. Możemy mieć tylko nadzieję, że w finalnym produkcie rzeczywiście znajdzie się inny procesor. Z drugiej strony jest to wielce wątpliwe, jeśli przypomnieć sobie, że HTC zaprezentowało ostatnio „średniaki” ze Snapdragonem 400 (!) na pokładzie.

Źródło: nowhereelse

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona