Ważne

Moto G czwartej generacji na kolejnych zdjęciach i to w pełnej krasie

Moto G 2015, która zadebiutowała pod koniec lipca 2015 roku, już wkrótce może doczekać się następcy. Pojawia się bowiem coraz więcej informacji na temat tegorocznej odsłony – zarówno w wersji podstawowej, jak i Plus. Tym razem mamy okazję zobaczyć, jak z zewnątrz będzie się prezentować najnowsza Motka.

Tym, co najbardziej rzuca się w oczy, jest kwadratowy, fizyczny klawisz Home pod wyświetlaczem, w którym z całą pewnością zostanie zatopiony również czytnik linii papilarnych. Ponad ekranem można natomiast zauważyć kolejną nowość, czyli diodę doświetlającą LED, której dotychczas nie spotkaliśmy w żadnej z trzech odsłon Moto G.

Tył także znacznie różni się od tych z poprzednich generacji. Pozostawiono pionowy układ komponentów, ale już “otaczający” go owal jest dużo krótszy i nie “zachodzi” na logo M, jak w Moto G 2015. Nie jest też metalowy, a raczej pokryty szkłem. Ta część nieco przypomina designem LG G5, ale obróconą o 90 stopni i bez drugiego obiektywu aparatu.

Warto tez zauważyć, że klapka (ciekawe czy demontowalna) wygląda na wykonaną z tworzywa sztucznego z delikatną fakturą. W tej kwestii więc niewiele się zmieni względem poprzednich generacji.

Jak Wam się podoba nowa Motka?

Źródło: nowhereelse

Komentarze

 • ee

  ehhh szkoda że czytnik linii papilarnych nie jest z tyłu jako logo M… oby nie dodawali przycisku home jako ten szpetny “kwadracik”, klawisze na ekranie są fajne i niech tak pozostanie

  • rdf

   “szkoda że czytnik linii papilarnych nie jest z tyłu”

   najgłupsze umiejscowienie czytnika z możliwych/

   • Niekoniecznie. Niektórym to pasuje, bo mają do niego dostęp bezpośrednio pod palcem jak np. w Mate 8

    • rdf

     kiedy czytnik jest z przodu, to jest pod palcem zawsze,
     nie musisz brać tel do ręki z powodu każdej dupereli, nie mówiąc już o sytuacji,,kiedy urządzenie umieszczone jest w uchwycie samochodowym.

  • kryst

   W moim Samsungu pozostały na stałe – i wcale nie uważam tego za fajne. Szkoda,że nikt mnie wcześniej w recenzji nie uprzedził, że AMOLED tak szybko się wypala.

 • Janek Szwykowski

  Oby czytnik był normalnie w przycisku pod ekranem żeby dało się odblokować telefon który leży, a nie przeniknąć ręką przez stół i żeby przyciski były pod ekranem a nie zabierały przestrzeni na ekranie skoro pod zawsze jest pustka.

  • Irek

   Stary ciężko cie skumac. Ćwicz składnie zdania.

 • mentos

  Jakiś fotomontaż, czytnik palca nie współgra z krawdziami bocznymi, chyba zostal wklejony w Photoshop. Tyl wyglada na prawdziwy tylko nie widać czy jest zaokraglony, przydałoby się zdjęcie z profilu.
  Ciekawe czy już w maju zaprezentuja nowa moto g ?

 • wio

  Co znowu jak w 3 żeby zmienić baterię będzie trzeba opalarką odkleić wyświetlacz, przeciąć membranę, wymontować płytę główną wiele taśm i podzespołów żeby w końcu na samym dnie dobrać się do przyklejonej na stałe! baterii która jest niewygodnie podłączona do płyty. Dla mnie to jakieś kuriozum. Dosyć dobre parametry nie powinny nikogo wabić. Awaryjna jednorazówka.

  • Piotr

   Jednorazówka??? Tak to możesz powiedzieć o samsungu albo innej marce. Ty nigdy Motoroli w ręku nie miałeś chłopcze.

   • wio

    Nie tyle miałem co wyspecjalizowałem się w rozkręcaniu opisanego modelu. Mówię o Moto G 3 generacji. Trzeba być naprawdę chorym psychicznie żeby aż tak utrudnić wymianę baterii. Jak nie dochodzi to Ciebie to powiem inaczej. Żeby wymienić baterię w tym modelu trzeba ryzykować uszkodzeniem panelu dotykowego, wyświetlacza, płyty głównej i kompletnie uszkodzeniem wszystkich podzespołów zanim dostaniemy się do baterii która na koniec okazuje się tak przyklejona do obudowy w taki sposób że próby odklejenia jej kończą się w wielu przypadkach wybuchem baterii i spaleniem obudowy. Chińczycy przeszli samych siebie żeby model był absolutną jednorazówką. Nie mogę podać linka ale wystarczy wpisać w wyszukiwarce “moto g 3 teardown” żeby zrozumieć o czym mówię i trzymać się od wszystkich bubli tej firmy jak najdalej :P Wcale nie lubię tych bubli rozbierać, nie opłaca się :P

 • Piotr

  Jak ma tak wyglądać Motorola to strzał w kolano dla lenovo.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona