Ważne

Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge najlepszymi smartfonami w Europie i Stanach Zjednoczonych

Niektórzy zarzucają Samsungowi, że Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge nie różnią się zbyt wiele od – odpowiednio – Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, a tym samym nie warto się na nie „przesiadać”. Choć na pewno jest w tym trochę prawdy, to nie zmienia to faktu, że Koreańczykom udało się stworzyć urządzenia, które podbiły serca nie tylko klientów, ale i redaktorów mediów zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych.

Brytyjski Which, w rankingu najlepszych smartfonów, umieścił tegoroczne flagowce Samsunga na dwóch pierwszych miejscach, przyznając im – odpowiednio – 93 (Galaxy S7) i 92 (Galaxy S7 Edge) punkty. Co ciekawe, pierwszy pobił tym samym wszelkie rekordy, ponieważ w przeszłości żadnemu innemu urządzeniu nie udało się uzyskać tak wysokiego wyniku. W uzasadnieniu napisano, że:

Model ten został wybrany najlepszym smartfonem ze względu na jego cechy i funkcje, takie, jak design, możliwości fotograficzne, czas pracy na pojedynczym ładowaniu, sposobność rozszerzenia pamięci przy użyciu karty microSD oraz wodo- i kurzoodporność.

Natomiast w rekomendacji zakupowej (w obu przypadkach) znalazły się takie określenia, jak fantastyczne telefonyabsolutnie warte polecenia.

Równie zachwyceni Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge są redaktorzy francuskiego Que Choisir, hiszpańskiego OCU-Compra Maestra, belgijskiego Test Aankoop oraz holenderskiego Consumentenbond. Oni także przyznali tegorocznym flagowcom najwyższe noty w najważniejszych kategoriach, m.in. za doskonałą jakość zdjęć, możliwości fotograficzne czy użyteczność.

Nieco wcześniej również amerykańskie Consumer Reports okrzyknęło Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge „najlepszymi smartfonami na rynku”, przyznając im – odpowiednio – 79 i 80 punktów.

Źródło: Business Korea

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona