Meizu Pro 6 zadebiutuje już w środę, 13 kwietnia!

Producenci lubią zaskakiwać. Czasami robią to w pozytywnym, a czasem negatywnym tego słowa znaczeniu. Tym razem mamy jednak do czynienia z tą pierwszą opcją. Meizu bowiem zamierza zaprezentować Pro 6 dużo wcześniej niż się spodziewaliśmy.

Meizu Pro 5 zadebiutował 23 września 2015 roku. Myśleliśmy więc, że zostanie zastąpiony nową generacją dopiero w trzecim kwartale, czyli mniej-więcej za pół roku. W ostatnim czasie zaczęło pojawiać się jednak dość dużo przecieków na temat Pro 6, a najczęściej zwiastuje to rychłą premierę urządzenia. Mimo wszystko wydawało nam się mało prawdopodobne, że producent zaprezentuje ten model w najbliższym czasie. A tu taka niespodzianka!

Co jednak ciekawsze, Meizu nie tylko opublikowało dwa plakaty, zapowiadające konferencję, na której pokazany zostanie następca Pro 5. Jeden z dyrektorów podzielił się również oficjalną grafiką (powyżej), przedstawiającą smartfon w “połowicznej” okazałości. Ale to, co widzimy, pokrywa się w pełni z tym, czego dowiadywaliśmy się w przeszłości. I nie da się ukryć – (przynajmniej) tył urządzenia wygląda świetnie!

Nie można przy okazji nie przypomnieć, jaką specyfikacją ma się poszczycić Meizu Pro 6 (należy jednak pamiętać, że do tej pory tylko część jej elementów została oficjalnie potwierdzona):

Swojego czasu pojawił się również przeciek, dotyczący ceny Meizu Pro 6. Ma ona podobno wynieść 2999 juanów chińskich, czyli około 1800 złotych bez podatku.

Źródło: Times News

Komentarze

 • ABC

  Nie byłbym zaskoczony, gdyby znalazł się w nim jednak Exynos.

  • Liczę na to ciągle :P

   • ABC

    Nie pozostaje nam nic innego jak poczekać do środy. ;)

 • Kuna jego mać! Serio! A ja żem zamówił 6S Plusa z ideą w głowie, że pobawię się pół roku iOS, zanim wyjdzie Pro 6, a potem sprzedam go, niewiele na tym tracąc i zainwestuję w chinola… -.-

  • ABC

   Zawsze możesz zmienić plany i pobawić się kilka/kilkanaście dni i zwrócić go w terminie 14 dni. ;)

   • Już niech “stracę” :D. W końcu, zanim się Meizu pojawi w sklepie (takim, z którego nie będę się bać kupić – i takim nie jest ibuygou, jakoś się nie mogę przemóc…) pewnie chwila minie, a iPhone, jak to Apple, nie stanieje z dnia na dzień :D
    Dla pewności poczekam na jakieś testy. Pro 5 wymiatał, ale posiadał mniej bajerów – nie podoba mi się w szczególności to QHD i nie ukrywam Helio X25 też nie napawa mnie wielkim optymizmem, acz na pewno będzie ciekawiej niż X20. Może w późniejszym czasie pojawi się wersja globalna z wydajniejszym serduchem…
    Pożyjemy, zobaczymy :)

    • ABC

     Moim skromnym zdaniem x25 mogliby dać do zwykłego mx6, natomiast do wersji pro Exynosa. Pro 6 na helio x25 nie będzie tak bardzo “pro” jakby był na Exynosie. ;)
     Z tym zakupem telefonu bez oficjalnej polskiej dystrybucji mam podobnie. Zamierzam jednak się przemóc i kupić najpierw coś tańszego “na próbę”.

     • Z zakupami – pokładam nadzieję w allegro. Pro 5 szybko staniał, a był dostępny u wielu sprawdzonych sprzedawców.

     • ABC

      Sam często poruszam kwestię “sprawdzonych sprzedawców”. Ale bądźmy szczerzy – na ogół lepiej kupić w sklepie.

 • Raczej nie będzie to 5.7 cala ;p Oraz bardzo wątpię w Androida 6.0 :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona