Ważne

Meizu Pro 6 zadebiutuje już w środę, 13 kwietnia!

Producenci lubią zaskakiwać. Czasami robią to w pozytywnym, a czasem negatywnym tego słowa znaczeniu. Tym razem mamy jednak do czynienia z tą pierwszą opcją. Meizu bowiem zamierza zaprezentować Pro 6 dużo wcześniej niż się spodziewaliśmy.

Meizu Pro 5 zadebiutował 23 września 2015 roku. Myśleliśmy więc, że zostanie zastąpiony nową generacją dopiero w trzecim kwartale, czyli mniej-więcej za pół roku. W ostatnim czasie zaczęło pojawiać się jednak dość dużo przecieków na temat Pro 6, a najczęściej zwiastuje to rychłą premierę urządzenia. Mimo wszystko wydawało nam się mało prawdopodobne, że producent zaprezentuje ten model w najbliższym czasie. A tu taka niespodzianka!

Co jednak ciekawsze, Meizu nie tylko opublikowało dwa plakaty, zapowiadające konferencję, na której pokazany zostanie następca Pro 5. Jeden z dyrektorów podzielił się również oficjalną grafiką (powyżej), przedstawiającą smartfon w „połowicznej” okazałości. Ale to, co widzimy, pokrywa się w pełni z tym, czego dowiadywaliśmy się w przeszłości. I nie da się ukryć – (przynajmniej) tył urządzenia wygląda świetnie!

Nie można przy okazji nie przypomnieć, jaką specyfikacją ma się poszczycić Meizu Pro 6 (należy jednak pamiętać, że do tej pory tylko część jej elementów została oficjalnie potwierdzona):

Swojego czasu pojawił się również przeciek, dotyczący ceny Meizu Pro 6. Ma ona podobno wynieść 2999 juanów chińskich, czyli około 1800 złotych bez podatku.

Źródło: Times News

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona