Ważne

Do sieci wyciekają zdjęcia obudowy (prawdopodobnie) HTC 10

Zapewne wiecie, że flagowy model HTC ma zostać zaprezentowany już 12 kwietnia. Już teraz natomiast wyciekają zdjęcia jego obudowy. Dzięki nim możemy poznać dodatkowe interesujące szczegóły dotyczące tego modelu.

Nowe zdjęcia obudowy HTC 10 wyciekają prosto z Chin. Przedstawiają one praktycznie całą obudowę z zewnątrz jak i wewnątrz. Kształt jest dość klasyczny i nawiązuje do poprzednich modeli – jest lekko obły, ale tym razem z frezowanymi krawędziami. Obiektyw aparatu znów jest okrągły i do pomocy ma podwójną lampę LED i laserowy autofokus. Na prawym boku znajdują się przyciski do regulacji głośności oraz przycisk power, który nie jest gładki, ponieważ ma pewnego rodzaju fakturę. Nad przyciskami, a także na drugiej krawędzi znajdują się sloty na kartę SIM i microSD, lecz na tę chwilę ciężko powiedzieć, który jest na co. Ze zdjęć wynika także, że na górnej krawędzi znajdziemy gniazdo słuchawkowe, a na dolnej mikrofon, (prawdopodobnie) głośnik i gniazdo USB. Kształt portu USB wskazuje, że będzie to złącze typu C, co wciąż jest rzadko spotykaną nowością.

Jak Wam się podoba prawdopodobny wygląd nowego modelu HTC? Spodobała się nowa “dziesiątka”?

Te wpisy mogą Cię zainteresować:

Źródło: androidheadlines, taobao

Komentarze

 • Maciej Szkudlarek

  Wygląd jak poprzednie z serii M, mi się podoba

  • Anty no life :)

   Zgadzam, ze jest podobny do calej serii. O ile krzystalem z m7 przez rok i bylem z niego zachwycony, to od tego czasu… nuda.
   Mimo i jest nawet ladny, to wydawnie 4 raz tego samego telefonu nie jest najlepszym rozwiazaniem. Sony tez tak robi i od czasow z1 konpletnie stracilem nimi zainteresowanie.

   • przemo

    4x tego samego? Albo jesteś ewidentnie ślepy albo znudzonym życiem trollem, nie masz innych problemów?

    • Anty no life :)

     No co? Roznice miedzy m7, m8, m9 s bardzo male, jesli chodzi o wyglad. Z m10 wyglada ze lepiej nie bedzie. A ty jak masz mnie obrazac, to lepiej sie nie wychylaj.

     • przemo

      Jeśli nie widzisz różnic to szczerze współczuje. A jeśli oczekujesz rewolucyjnych zmian to może jakieś propozycje? Może telefon w kształcie koła? Trójkąta? Może niech parzy kawę albo się za ciebie wypróżni? Wojna na cyferki? Srylion rdzeni? Irytują mnie trolle, które niczego w życiu nie stworzyły i nie osiągnęły, a mają najwięcej do powiedzenia.

     • Anty no life :)

      Skoro ciebirytuja, to nie powinienes sie wypowiadac, a bedzie o 1 mniej. W m8 wzgledem m7 dodali ten drugki aparat, ktory okazzl sie porazka, w m9 juz z niego zrezygnowano. Jesli juz chcesz mnie obrazac to najpoerw wymiem po 5 roznic miedzy modelami, albo waruj.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona