HTC 10 na kolejnych zdjęciach

Po raz kolejny mamy okazję zobaczyć nadchodzącego flagowca HTC w pełnej okazałości. Na przemian pojawiają się jego rendery, przeznaczone do prasy i materiałów reklamowych oraz zdjęcia, nie zawsze robione z ukrycia. Owszem, niweluje to element zaskoczenia, jednak z drugiej strony dowiadujemy się, czego możemy się spodziewać.

Bardzo pomaga to w decyzji o zakupie (bądź nie) danego smartfona. Nie jest bowiem tajemnicą, że pierwsze, co rzuca się w oczy, to właśnie wygląd zewnętrzny. Jeśli on przykuje naszą uwagę, to dopiero w drugiej kolejności patrzymy, co znalazło się w środku. Jak już pisałem, w przypadku flagowców ta kwestia jest pod wieloma względami identyczna, podobnie, jak cena, dlatego też często do wybrania tego, a nie innego modelu może przekonać klienta właśnie jego design.

Owszem, nie ma to, jak wziąć dany sprzęt w rękę i go osobiście potestować, jednak dzięki przeciekom w postaci zdjęć i renderów po prostu dowiadujemy się, czy warto czekać, czy jednak nie (wystarczy przypomnieć sobie sytuację z LG G5, którzy “odrzucił” swoim wyglądem niejednego klienta).

Wracając jednak do HTC 10. Jak już wspomniałem, wielokrotnie wyciekały do sieci jego zdjęcia (1, 2, 3, 4, 5) i rendery (1, 2). Jeśli nie macie już dość i nadal jesteście zainteresowaniami kolejnymi materiałami, to Waszą ciekawość zaspokoją fotografie, jakimi podzielił się na Disqus użytkownik o nicku Angt29. Widać na nim złoty wariant flagowca. Od razu można zauważyć, że wszystkie dotychczasowe doniesienia na temat jego wyglądu się potwierdzają – wystarczy spojrzeć poniżej i porównać z podlinkowanymi wyżej wpisami.

HTC 10 ma zadebiutować 19 kwietnia. Co ciekawe, dwa tygodnie wcześniej zaprezentowany zostanie Huawei P9 i – jeśli wierzyć plotkom – zostanie wprowadzony do sprzedaży już 16 kwietnia. Tajwańczycy powinni więc również się pospieszyć, chyba, że chcą powtórzyć błąd popełniony przez LG, które strasznie się pod tym względem ociąga.

Źródło: Disqus

Komentarze

 • dodoPL

  Dziękuję za wspaniały spoiler :) Naprawdę nic nie mogę wyczekiwać bo wszystko wiem. Ahh kochana redakcjo…

  • David

   to po co czytasz :3

  • b@t

   to nie FILMWEB !!!

 • jasiuc56

  Zdecydowanie za mało nowinek technicznych, o których można przeczytac na innych portalach ( n.p.o nowym genialnym powerbanku Xiaomi ).Poprawcie się.Ostatnimi czasy 1wpis na 2 dni.

   • Bo to jest tak, że ja napisałam jako jedna z pierwszych, ktoś tego nie zauważył, na innych portalach pojawiło się wczoraj (czyli dwa dni później) i później jest, że niby nie pisaliśmy… to nie pierwszy raz ;)

    • jasiuc56

     Jeszcze raz przepraszam Pani Kasiu.

     • Ja się nie gniewam :) To, co napisałeś, świadczy jedynie o Twoim zaangażowaniu i przywiązaniu do nas, a to bardzo miłe :)

   • jasiuc56

    Najmocniej przepraszam całą redakcję, umknęło mi, a na marginesie to mój ( i chyba nie tylko )najbadziej ulubiony portal.
    Dlatego chciałbym czytać tu o wszystkich nowinkach.

 • Foorio

  KATASTROFA. Kolejny i mam nadzieje ostatni beznadziejny smartfon tej upadlej firmy. Na fotkach widac model produkcyjny, ktory… nie ma czytnika linii papilarnych. FLAGOWIEC pelna geba. No, chyba ze HTC jako pierwszy skorzysta z ultradzwiekowego czytnika na ekranie, bo taka mozliwosc daje Snapdragon 820 ale znajac innowacyjnosc tej firmy to szczerze watpie.

 • Anty no life :)

  Kurcze, czy tylko według mnie każdy kolejny One wygląda gorzej? Korzystałem z M7 i byl ekstra. M8 byl delikatnym liftingiem i poprawili to, ze nawet po bokach byl z aluminium, ale z kolei aparat zle wygląda. M9 już jet nijaki, ale w sumie po 2015 juz sie pogubilem we “flagowcach” Htc, których w rożnych odmianach wyszło chyba z 8. Ten m10 tez nie ładnie wygląda. Stagnacja u większości renomowanych firm

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona