Ważne

Nowy flagowiec ZTE na horyzoncie – czyżby Axon 2?

Co roku każdy producent prezentuje przynajmniej jeden flagowiec (chociaż coraz częściej liczba ta wzrasta do dwóch lub nawet więcej). Nie inaczej jest w przypadku ZTE, które także przygotowuje się do odświeżenia swojego portfolio. W bazie GFXBench pojawił się właśnie smartfon o nazwie kodowej A2017, co może wskazywać, że mamy do czynienia z modelem Axon 2.

Urządzenie (oczywiście, jeśli podawana specyfikacja się potwierdzi) nie będzie w niczym gorsze od swojej konkurencji. Na jego wyposażeniu znalazł się bowiem 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (1440×2560), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820, układ graficzny Adreno 530, 4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, aparat główny 21 Mpix z możliwością nagrywania wideo w 4K, kamerka 8 Mpix na przodzie, moduł NFC oraz system operacyjny Android w najnowszej wersji 6.0.1 Marshmallow.

ZTE A2017

Oczywiście nie ma 100% pewności, że mamy tu do czynienia z modelem Axon 2, chociaż jego oznaczenie kodowe na to wskazuje. To również dopiero pierwszy (aczkolwiek „potężny”) przeciek na jego temat, dlatego też powinniśmy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na następne. A te powinny pojawić się już wkrótce. W końcu machina ruszyła.

*Na zdjęciu wyróżniającym ZTE Axon Elite

Źródło: GFXBench

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona