Elephone S3 – świetnie wyglądający, w pełni metalowy chińczyk

Miesiąc temu firma Elephone zapowiedziała zbliżającą się premierę sześciu smartfonowych nowości. Wśród nich bardzo enigmatycznie pokazany został Elephone S3, którego rynkowego debiutu możemy się spodziewać w marcu. Dziś w sieci pojawiły się zdjęcia prasowe przedstawiające to urządzenie i pierwsze informacje na jego temat.

Patrząc na nie trudno nie odnieść wrażenia, że chińskie smartfony stają się coraz ładniejsze. Wyglądem nawiązuje do Huawei Mate 8 (aluminiowa obudowa i charakterystyczne ścięcia krawędzi) i iPhone’a 6s (plastikowe wstawki na tyle obudowy). Zdecydowanie S3 może się podobać. Zwłaszcza, że ma być bezramkowy – ciekawe, ile w tym prawdy (zdjęcia prasowe nigdy nie oddają tego w 100%).

4-Elephone-S3

O Elephone S3 nie wiadomo praktycznie nic poza faktem, że oferuje skaner linii papilarnych z tyłu obudowy (jak w smartfonach Huawei i Honor), jak również ekran 2.5D. Na jego pokładzie ma się znaleźć 5,2-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i szybkie ładowanie.

Elephone S3 ma kosztować 150 dolarów. Świetnie wyglądający sprzęt za tak niewielkie pieniądze? Jeśli tylko parametry będzie miał dobre, wróżę mu niezłe wyniki sprzedażowe.

źródło: xiaomitoday, Elephone

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona