Ważne

Microsoft Lumia 535 otrzymuje aktualizację do Windows 10 Mobile

Zgodnie z pierwszymi zapowiedziami Microsoftu aktualizacja do Windows 10 Mobile powinna się już pojawić dla większości Lumii. Aczkolwiek ze względu na dopracowanie nowej wersji systemu data rozpoczęcia udostępniania update’u znacznie się przesunęła w czasie – Amerykanie mówili tu o połowie lutego. Do grona wybranych Lumii 640 z najnowszymi „okienkami” dołączają teraz również Lumie 535, pochodzące z niektórych regionów świata.

Windows 10 Mobile wprowadza sporo zmian w oprogramowaniu. Warto jednak wspomnieć, że aktualizacja została udostępniona aktualnie tylko dla niektórych Lumii 535, jeszcze nie rozpoczął się globalny proces jej udostępniania. Informacje o updacie pochodzą z Egiptu, Jordanii oraz Ekwadoru. Co jednak ciekawsze, Microsoft na razie milczy w tej sprawie. Możemy liczyć, że update zawita do naszego kraju w ciągu najbliższych kilkunastu, kilkudziesięciu dni.

Jestem ciekaw, kiedy Windows 10 Mobile pojawi się na pokładach innych Lumii. Amerykanom zostało jeszcze sporo modeli, ale moim zdaniem lepiej, że wstrzymali z aktualizacją, ponieważ mieli dzięki temu znacznie więcej czasu na jej dopracowanie. Przykład Lumii 550 doskonale pokazuje, że po prostu lepiej dopracować nowy system niż udostępniać go w pośpiechu.

Czy nowe „okienka” są już dostępne dla Waszych Lumii?

źródło: WMPowerUser

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona