Ważne

Honor 7 w wersji Premium zmierza do Europy

Honor 7 jest obecnie jednym z najciekawszych i najlepszych modeli ze średniej półki cenowej, choć tak naprawdę śmiało można go nazywać flagowcem. Wszystko przez to, że parametrów, jakimi dysponuje, nie powstydziłaby się większość konkurencyjnych high-endów. Nigdy nie jest jednak tak, aby nie mogło być jeszcze lepiej, dlatego też ulepszona wersja smartfona trafi wkrótce na półki europejskich sklepów.

Wskazówką, na jakie zmiany zdecydował się producent, jest powyższe zdjęcie. Widać na nim, że Honor 7 Premium zostanie wyposażony w dwa razy więcej pamięci wewnętrznej, czyli 32 GB, oraz ładowarkę 9V/2A w zestawie, która pozwoli na dużo szybsze naładowanie akumulatora. Smartfon będzie oferowany w dwóch wariantach kolorystycznych: złotym (Golden) oraz srebrnym (Mystery Grey).

To na razie wszystkie zmiany, o jakich poinformował Honor. Nie wiadomo więc, czy na tym zakończono, czy planowane są dalsze ulepszenia. Jedyne, czego tak naprawdę można by było jeszcze oczekiwać, to nowsza wersja oprogramowania, czyli Android 6.0 Marshmallow z EMUI 4.0. Pozostałe parametry Honora 7 są bowiem, jak już wspomniałem, świetne i ważne jest też, aby producent nie “zaszalał” za bardzo, ponieważ wtedy cena smartfona poszybowałaby ostro w górę, a przez to straciłby on jedną ze swoich najmocniejszych stron.

Przy okazji pozwolę sobie jeszcze napisać, że bardzo często pytacie nas o to czy warto kupić Honora 7. Odpowiadam w swoim imieniu (chociaż myślę, że cała Redakcja się ze mną zgodzi), że tak, jak najbardziej warto. Jest to świetny smartfon ze świetnymi podzespołami i równie świetną nakładką na system operacyjny. EMUI, o której mowa, niesie ze sobą mnóstwo dodatkowych opcji i udogodnień, które – mimo że mogą wydawać się zbędne – umilają i uprzyjemniają obcowanie z urządzeniem.

Źródło: Android Central

Komentarze

 • Sea Lemon Train

  Czuję się taki basic teraz z moim zwykłym Honorem. Jak żyć…

  • insane

   Ja bym poszedł w największy masochizm – zmienił na szajsunga i pociął się przy lagach w touchwiz ^^

 • Grzegorz Alek Buczek

  Znajomy kupił wczoraj honor 7 za 169f myślę że to dobra cena. Niestety dla mnie za mała przekątna. Warto kupić obecnie -lg g4?

  • Biorąc pod uwagę, że w Polsce kosztuje on obecnie około 1500 złotych, jest to bardzo dobry deal. A co do LG G4 – smartfon cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników, do tego ma świetny aparat i dostał już aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow.

   • Pawlo

    Mialem mnustwo flagowcow i lg zawsze mialo nie płynna animacje i klatkowania,g4 rowniez,dlatego pogonilem dziada.Dlaczego wejscie w menu jest w 80% nie płynne?,raz płynne,dwa razy nie itd.Dlaczego jak przytrzymuje palec na ekranie to animacja jest nie płynna?,taka przychaczona.Dlaczego w htc,xperii,juz nawet w samsungach od s6 jest ten sam zabieg płynny?Poprostu lg nie radzi sobie z tym problemem i nawet lg g8 bedzie klatkował,masakra poprostu smiechu warte,gowna za 500 z czystym androidem maja płynniejsze animacje,wiem bo sprawdzalem w sklepach.Dalem jeezcze jedna szanse przy g4-ce ale juz koniec pałka sie przegla:-) dlaczego po wyczyszczeniu ramu ck cleaner czy jak tam,po powrocie do ekranu ikonki sie musze ladowac na ekran(wskakiwac) żenada.To samo robie w htc m9 i s6 i takiego zjawiaska nie ma? Won lg

    • Jazir

     LG od zawsze miało skopany launcher, który nie potrafi normalnie śmigać mimo tego, że jest lekki. Wystarczy zmienić na Google Now, Novę albo cokolwiek. No i może przy okazji nowej wersji nakładki w końcu poprawią kwestię płynności i będzie ona pływać.

 • piter

  Wiadomo już coś więcej na temat terminu? Nie wiem czy czekać na premium czy kupić coś innego jeśli to kwestia miesięcy

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona