Ważne

HTC One A9 tanieje do 1999 złotych

Kończę recenzować dla Was HTC One A9. Jedyna konkluzja, jaka nasuwa mi się na myśl, to taka, że smartfon ten, owszem, może zainteresować, ale jest zdecydowanie za drogi. Jeszcze do niedawna można go było kupić za 2300 złotych, tymczasem jego cena zmalała do 1999 złotych. To jest już nieco bardziej akceptowalna kwota, choć wciąż – moim zdaniem – zbyt wysoka.

Bo jak inaczej powiedzieć o smartfonie, który w tej cenie oferuje jedynie przyzwoite parametry techniczne? Snapdragon 617, Full HD, tylko 16GB pamięci wewnętrznej i przeciętny akumulator o pojemności 2150 mAh… Za podobne pieniądze (a nawet i mniejsze) można kupić Samsunga Galaxy S6 czy LG G4… w obu przypadkach mamy dwukrotnie większą pamięć, lepsze procesory, wyższą rozdzielczość ekranu, a także lepsze aparaty.

Na ten moment cenę do 1999 złotych obniżył tylko jeden sklep – próbuję się dowiedzieć czy jest to czasowa promocja czy już obniżka na stałe. Jak mi się to uda zweryfikować – wpis zostanie zaktualizowany.

Dajcie znać, co myślicie na temat HTC One A9. W moich oczach jest to dobry smartfon, ale wciąż zbyt drogi.

źródło: Rafał Żółkiewicz, x-kom

Komentarze

 • Szymon

  2000 zł za coś co u konkurencji można kupić za 1000 zł, ah ta logika HTC…

  • Kewin Karlos

   Konkurencja nie daje tak małych akumulatorów .

   • 10/10 ;)

    • Grzesiek

     Pani Kasiu, wielka prośba o sprawdzenie i napisanie w recenzji, czy włożoną do tego telefonu kartę SD da się sformatować i używać jej jako pamięci wewnętrznej, na której można instalować aplikacje.
     Podobno A 6.0 ma taka możliwość, ale nijak nie mogę tego potwierdzić.
     A jest to baaardzo ważna rzecz ;)
     Pozdrawiam serdecznie i oczekuje odpowiedzi
     Grzegorz

     • Da się tak zrobić, obecnie mam włożoną kartę 64GB po jej konfiguracji jako pamięć wewnętrzna pozostaje 58,53GB do wykorzystania.

 • Jazir

  No, jeszcze 4-5 stówek mniej i A9 wreszcie będzie konkurencyjnym smartfonem, godnym rywalizacji z nowym A5 Samsunga.

 • pyczy

  Jakby kosztował 1500 zł to 2 miesiące temu bym się zastanawiał. a tak mam Motorolę Nexus 6 a ten to mocarz przy tym HTC :D

 • IctinaetusOne

  Spójrzcie na powierzchnię roboczą ekranu. Ona jest kompromitująco mała. Jest aż nadto miejsca na przyciski fizyczne pod ekranem, a te software’owe powyżej czytnika wyglądają komicznie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona