Ważne

HTC One M10 będzie oferował znacznie lepszy aparat

Już teraz wiemy, że HTC One M10 nie zadebiutuje na targach MWC, które zaczynają się już za niecały miesiąc. Mimo, że na premierę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, pojawiają się nowe informacje na temat tego smartfona.

Według plotek HTC One M10 będzie oferował 12-megapikselowy aparat. Jest to znacznie mniej, niż w obecnym flagowcu One M9 (w tym przypadku było to 20 Mpix). Jednak, jak to mówią, piksele to nie wszystko…

Aparat w HTC One M10 będzie wykonany w technologii UltraPixel, która pozwala uchwycić więcej światła, co przekłada się na lepszą jakość zdjęć. Przynajmniej w teorii – HTC One M8, który posiadał taką matrycę, nie wykonywał za dobrych zdjęć, szczególnie gdy chcieliśmy je nieco przybliżyć. 4Mpix, nawet w technologii UltraPixel okazało się za mało, żeby wykonywać dobrej jakości fotografie. Może w przypadku trzykrotnie większej ilości megapikseli będzie to wyglądało nieco lepiej.

Co do reszty podzespołów HTC One M10 nie wiemy zbyt wiele. Mówi się o 5,1-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości QHD, procesorze Snapdragon 820, 4GB RAM, a całość ma dopełnić Android w wersji 6.0 Marshmallow.

Źródło: androidheadlines

*Na zdjęciu HTC One M9

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona