Ważne

Homtom HT7 Pro oraz HT3 oficjalnie

Homtom ostatnio zapowiedział wersję Pro modelu HT7. Nie minęło kilka dni, a smartfon zadebiutował oficjalnie. Przy okazji producent pokazał także zupełną nowość w postaci HT3.

Zacznijmy jednak od Homtom HT7 Pro (widocznego również na zdjęciu powyżej). Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, zarówno dotyczące jego specyfikacji technicznej, jak i samego wyglądu. Co więc zaoferuje ten model? Otóż 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (720×1280), czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735, 2 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 64 GB, aparat główny o matrycy 13 Mpix z pojedynczą diodą doświetlającą LED, kamerkę 5 Mpix na przodzie, LTE, dual SIM oraz akumulator 3000 mAh. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop.

Homtom HT7 Pro

Drugi z ww. modeli, Homtom HT3, wyposażono w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (720×1280), czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580A o częstotliwości taktowania 1,5 GHz, 1 GB RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 64 GB, aparat główny o matrycy 5 Mpix (z funkcją interpolacji zdjęć do 8 Mpix) wraz z podwójną diodą doświetlającą LED oraz kamerkę 2 Mpix na przodzie (również z opcją interpolacji, do 5 Mpix).

W Homtom HT3 znalazły się także moduły łączności: Wi-Fi, Bluetooth i GPS (brak 4G LTE), dual SIM oraz akumulator o pojemności 3000 mAh. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop. Jeśli chodzi natomiast o wymiary, to smartfon mierzy odpowiednio 145,3x73x7,5 mm.

Muszę przyznać, że Homtom HT3 to chyba najładniejszy model w portfolio tego producenta. Panel przedni pokrywa szkło 2.5, zaś całość okala ramka wyglądająca, jakby wykonano ją z aluminium (na dodatek kojarzy się z tymi, znanymi z high-endów konkurencji). Klapka baterii również imituje szczotkowany metal, co dopełnia elegancki design smartfona.

Źródło: Świat Android 1, 2

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona