Advertisement
Ważne

Lollipop udostępniony dla Samsunga Galaxy Note Pro 12.2 WiFi

Jeśli jesteście użytkownikami Samsunga Galaxy Note Pro 12.2, zapewne straciliście już nadzieję, że aktualizacja do Androida 5.0.2 Lollipop pojawi się na Waszych urządzeniach. Pierwsze wieści na ten temat mogliśmy znaleźć w sieci już w lipcu, ale od tego czasu słuch po nowszej wersji systemu dla tego modelu zaginął…

Na szczęście nie na wieczność. Okazuje się bowiem, że Samsung Galaxy Note Pro 12.2, pochodzący z polskiej dystrybucji, w ostatnich dniach zyskał możliwość aktualizacji, o czym informujecie nas mejlowo. Mowa oczywiście nie o Androidzie 6.0 Marshmallow (tej wersji już nie ma się co spodziewać), a o 5.0.2 Lollipop.

Aktualizacja przeznaczona jest dla tabletu w wersji WiFi, o oznaczeniu SM-P900.

Recenzję Samsunga Galaxy Note Pro 12.2 możecie przeczytać pod tym adresem.

Dzięki Michał!

Komentarze

 • Oskar

  Kiedy będą wyniki konkursu myphone axe ? :)

 • dafuq

  To chyba jakaś kpina ze strony Samsunga.

 • u

  Samsung i jego “wsparcie”…..

 • Nexus

  Szmelcsungowi i Szajsungowi mówię nie! Dlaczego Samsung milczy na temat wadliwych pamięci EMMC w pierwszej generacji Note 10.1 – GT-N8010 i niektórych telefonach? Dlaczego jego sprzęty padają po paru miesiącach po gwarancji nagle beż żadnej przyczyny? Czyżby jakiś mod w oprogramowaniu służący ubijaniu tejże pamięci i wymuszaniu na klientach nieopłacalnej wymiany płyt głównych lub kupna nowego sprzętu? Na dzień dzisiejszy mam cegłę za prawie 2 kafle “bez możliwości naprawy”. Nie polecam!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona