Ważne

Lenovo IdeaPad MIIX 700 Business Edition Hybrid – ciekawe 12 cali z nóżką i TPM

Przyznam, że nie spodziewałam się styczniowego wysypu nowości od Lenovo, a tu proszę – miłe zaskoczenie. Oprócz ThinkPad X1 Tablet, o którym mogliście już przeczytać na łamach Tabletowo, a także kilku laptopach konwertowalnych, firma zaprezentowała kolejną ciekawą hybrydę, tym razem skierowaną przede wszystkim do przedstawicieli biznesu. Mowa o urządzeniu o wdzięcznej i długiej nazwie – IdeaPad MIIX 700 Business Edition.

Sprzęt ten jest już kolejną hybrydą zaprezentowaną w ostatnim czasie, której wyświetlacz jest większy niż 10″. W tym przypadku otrzymujemy 12-calową matrycę o rozdzielczości 2160 x 1440 pikseli, pokrytą Gorilla Glass, z jasnością maksymalną 400 nitów.

W najnowszym sprzęcie Lenovo znajdziemy przede wszystkim rozwiązanie doskonale znane biznesowemu środowisku – TPM. Ponadto wyposażony zostanie w Intel RealSense R200 3D, dzięi czemu będzie można wykorzystywać Windows Hello w celu odblokowywania tabletu. Podstawowe parametry będą zawierały procesor Intel Core m7 vPro, do 8GB pamięci RAMi SSD do 256GB. Całość będzie pracowała oczywiście pod kontrolą Windowsa 10.

W zestawie z tabletem sprzedawana będzie klawiatura, która – w połączeniu z nóżką znajdującą się z tyłu urządzenia – będzie stanowiła świetne rozwinięcie tabletu i możliwość korzystania z niego jak z notebooka. Co więcej, jego obsługę ma również ułatwiać dedykowany rysik. Nowość Lenovo będzie ważyła 1,45 kg.

IdeaPad MIIX 700 Business Edition trafi do sprzedaży w lutym. Niestety, nie wiadomo jaka będzie jego cena.

źródło: tablet-news

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona