Ważne

Asus Pegasus X005 z certyfikacją TENAA

Na stronie chińskiego urzędu certyfikacji TENAA pojawił się Asus Pegasus. Jest to smartfon z dużym, 5,5-calowym wyświetlaczem, lecz z dość przeciętną specyfikacją.

Asus Pegasus X005 jest, pod względem specyfikacji, urządzeniem pomiędzy Pegasusem X002 oraz Pegasusem 2 Plus. Jeśli wszystko się potwierdzi, do dyspozycji będziemy mieli 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), natomiast za pracę systemu operacyjnego Android w wersji 5.1 Lollipop odpowiadał będzie ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,3 GHZ wraz z 2GB RAM.

W smartfonie znajdziemy 13-megapikselowy aparat główny, natomiast na przodzie zagości matryca o rozdzielczości 5 Mpix. Na dane użytkownika zostaną przeznaczone 32 GB z możliwością rozszerzenia przy użyciu kart microSD, a całość dopełni obudowa w trzech różnych kolorach: niebieskim, złotym oraz białym.

Na chwilę obecną nie wiemy kiedy i za ile będziemy mogli kupić Asusa Pegasus X005.

Źródło: phonearena

Komentarze

 • yyy

  “Android w wersji 5.5 Lollipop” XD

  • Kacper Żarski

   dzięki, poprawione :P

 • Łukasz Szafraniec

  Standardowy średniak, jak nie dowalą z ceną to może być ładny konkurent w temacie niedrogich phabletów (póki co meizu m2 note nie ma się z kim bić)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona