Ważne

Samsung Galaxy S7 będzie jeszcze droższy niż tegoroczny flagowiec?

Samsung Galaxy S6 w dniu rozpoczęcia sprzedaży kosztował, nie ukrywajmy, bardzo dużo. Jego cena kształtowała się od 2999 do nawet 3799 złotych (w zależności od ilości pamięci wbudowanej). Następca tego modelu, jeśli wierzyć plotkom, może być jeszcze droższy…

Wyższa cena urządzenia będzie spowodowana tym, że w Samsungu Galaxy S7 ma pojawić się dość ciekawy dodatek – skaner tęczówki oka. Plotki o jego obecności w urządzeniach Samsunga pojawiały się już od dawna. Początkowo miał się on pojawić w Samsungu Galaxy Note 4, potem w Samsungu Galaxy Tab Pro 8.4… ostatecznie jednak południowokoreański producent nie zaprezentował jeszcze sprzętu z takim skanerem. Podobno Galaxy S7 będzie pierwszym urządzeniem. Ile w tym prawdy? Nie wiadomo…

Samsung Galaxy S7 Plus render 3

Osobiście uważam, że niemal pewną nowością w Samsungu Galaxy S7 będzie rozwiązanie podobne do Force Touch, by móc bezpośrednio konkurować z urządzeniami od Apple. Prawdopodobnie smartfon zostanie wyposażony również w procesor Snapdragon 820 lub Exynos 8890 wraz z 4GB RAM. Całość zostanie zapakowana w obudowę wykonaną ze stopu magnezu. Co ważne, może zadebiutować od razu kilka wersji smartfona z różnymi wyświetlaczami, aparatami czy procesorami.

Źródło: android.com.pl

Komentarze

 • Grzegorz Sztulpa

  Z Samsungami z serii S jest jak z Assasin’s Creedem, dla mnie się skończył po 4 części :p.

 • Michał

  Ale to jest debilizm wprowadzanie tych wszystkich zabezpieczeń na androidzie skoro i tak można je złamać wgrywając custom-a…

  • jeszcze żaden producent nie napsuł tak krwi customowcom jak samsung z knoxem

   • Preza

    Jakoś mi ten knox nie przeszkadza przed zabawa romami.

    • jeżeli komuś nie zależy na gwarancji, to faktycznie, żadna przeszkoda

   • jendrush

    Smutne to jest, zwłaszcza że poniekąd zdobył on popularność także poprzez ułatwianie moderom pracy…

 • Ma

  Ciekawe jak z baterią będzie, mam nadzieje że nie gorzej niż w s6, gdzie było słabo…Szkoda, że nie wprowadzą innowacji pt. super wydajna bateria….

 • kubiko

  No i czemu tu się dziwić…? Galaxy Note 6 będzie droższy niż 5, Galaxy S8 będzie droższy niż… itd…

 • racuch

  W S8 będzie wysuwana szufladka – analizator kupy?

 • nie ma nazwy, ukradli panie

  Szczerze nie rozumiem na cholerę komu skaner tęczówki oka. Jeszcze jakby na tym smartfonie ludzie trzymali jakieś rządowe ściśle tajne dane to rozumiem, ale dla przeciętnego kowalskiego co chce się wylansować mając najnowszy flagowiec takie coś to zbędny bajer. Samsung zamiast iść w zbędne bajery powinien zająć się optymalizacją lagroida żeby choć w pewnej części dorównać systemowi od Apple, takie moje zdanie.

  • buzzyliszek

   Te bajery właśnie przemawiają do tłumów. Wymiernej informacji o jakości optymalizacji nie uświadczysz w specyfikacji technicznej. Liczą się “ficzery” cyferki i najlepiej żeby to to modne było. Swoją droga Samsung podjął ostatnio współpracę z Google w kwesti kondycji Androida w ich koreańskich sprzętach.

   • Maciej Kieruzal

    Jaka to współpraca, jak na flagowym tablecie Samsunga, Galaxy Tab S, mam androida 5.0 i nie zanosi się na 6, mimo, że jeszcze jest rok wsparcia dla aktualizacji?
    Jedyne co zrobią, to wypuszczą update przed końcem tego okresu, który diametralnie spowolni urządzenie, by zainwestować w nowy produkt. Taka jest ich polityka.

    • buzzyliszek

     Współpraca podjęta została niedawno. Miesiąc temu chyba gdzieś o tym czytałem. Efektem nie będą na stopro częstsze update’y u Samsunga. Zwyczajnie będą tylko lepiej zoptymalizowane jeśli już taki czy inny nowy andek sie pojawi na tym sprzęcie.

 • AQA

  Czy ktos sie orientuje o ile potanieje GALAXY S6?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona