Ważne

Xiaomi Mi Pad 2 również w różu

Odnoszę nieodparte wrażenie, że po prezentacji iPhone’a 6S/6S Plus w wersji Rose Gold, diametralnie wzrosła liczba urządzeń oferowanych w różnych odcieniach różu. Oczywiście wcześniej na rynku były dostępne smartfony i tablety w tym kolorze, jednak nie można nie zauważyć, że aktualnie dla większości producentów elektroniki jest to już tzw. must have. Dlatego coraz mniej dziwią mnie kolejne debiuty urządzeń w tej właśnie wersji kolorystycznej.

Po szybkim „grzebnięciu” w pamięci przypominam sobie o różowym Samsungu Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus, lecz to oczywiście tylko kropla w morzu takich pozycji. Nie musieliśmy więc długo czekać, aż pojawi się kolejna różowa nowość.

Chociaż użycie tutaj słowa nowość jest nieco przesadzone z uwagi, że Xiaomi Mi Pad 2 zadebiutował już miesiąc temu. Wówczas zaprezentowano go w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym i złotym. Fani bardziej „zdecydowanych” kolorów mogli poczuć się wówczas zawiedzeni tak wąskim wyborem. Jednak producent postanowił zaspokoić również ich potrzeby i zdecydował się na wypuszczenie różowej wersji kolorystycznej swojego najnowszego tabletu.

Oczywiście nie wpłynie to w żaden sposób na jego cenę – nadal za wersję z 16 GB pamięci wewnętrznej trzeba zapłacić 999 juanów chińskich (około 620 złotych bez podatku), zaś za wariant z 64 GB przestrzeni na pliki użytkownika 1299 juanów chińskich (około 800 złotych bez podatku). Sprzedaż rozpocznie się jutro o godzinie 10:00 czasu chińskiego, czyli o 3 nad ranem czasu polskiego. Warto też przypomnieć, że druga z ww. wersji jest dostępna zarówno z systemem operacyjnym Android, jak i z Windows 10 (do wyboru, nie dual-boot).

Źródło: Xiaomi Today

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona