Ważne

Samsung Galaxy S6 edge+ debiutuje w różowej wersji kolorystycznej

Samsung ma w zwyczaju wypuszczanie różnych wersji kolorystycznych swoich smartfonów. Często zdarza się, że do standardowych barw, w których debiutują na rynku w momencie oficjalnej premiery, w późniejszym czasie dochodzą kolejne, powstałe z myślą o specjalnych okazjach (jak te z Avengers) czy o… kobietach. Właśnie dla nich (wybaczcie, panowie) koreański koncern przygotował różową wersję Galaxy S6 edge+.

Dotychczas urządzenie to było dostępne w czterech barwach: perłowa biel (White Pearl), szafirowa czerń (Black Sapphire), platynowe złoto (Gold Platinum) i tytanowe srebro (Silver Titanium). Do tego i tak już licznego grona kolorów, dołącza kolejny – różowy.

Nie powinno być to dla nikogo zaskoczeniem – Samsung ma w swoim portfolio kilka różowych smartfonów, jak choćby sporo przedstawicieli serii Galaxy Note (2 i 3) oraz mniejszych flagowców (S4, S5). Niestety, jeśli jesteście nimi zainteresowani, musicie je sprowadzać na własną rękę – oficjalnie dystrybuowane są wyłącznie w Chinach.

Nie inaczej będzie tym razem. Oczywiście kolor telefonu nie wpływa na jego cenę.

Ja jednak zostanę przy moim złotym… ;)

źródło: gsmarena

Komentarze

 • mamrot

  Copy Apple. Done….

  • lanietr

   “Samsung ma w swoim portfolio kilka różowych smartfonów, jak choćby sporo przedstawicieli serii Galaxy Note (2 i 3) oraz mniejszych flagowców (S4, S5).” Dziękuję za uwagę.

   • Kuba

    A widziałeś ten kolor różowy z Notę i S4 i S5? Chyba nie. To jest zwykły brzydki róż, a ten w S6 jest identyczny jak w iPhone.. Stylizowany na różowe złoto. “Copy Apple. Dobę….” :)

    • lanietr

     Ten na S6 raczej też nie wygląda na ten z iPhone. Ja chyba ślepy jestem i nie widze jakoś tego stylizowania na różowe złoto w S6.

     • DanSlenders

      A dla mnie różowy to różowy

 • Janek

  Jest jeszcze wersja zielona

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona