Plany Lenovo odnośnie aktualizacji smartfonów do Androida 6.0 Marshmallow
Ważne

Plany Lenovo odnośnie aktualizacji smartfonów do Androida 6.0 Marshmallow

Chińczycy jakiś czas temu zapowiedzieli rezygnację z prezentowania kolejnych przedstawicieli serii Vibe na rzecz nowych rodzin urządzeń: Lemon K oraz Lemon L, a także telefonów Motoroli. Mimo to Lenovo nie zamierza zaprzestać wspierania swoich starszych smartfonów. Teraz już wiemy, kiedy posiadacze poszczególnych modeli tego producenta mogą oczekiwać otrzymania aktualizacji do Androida 6.0 Marshmallow.

Dotychczas sporo firm ogłosiło wstępne plany odnośnie zaktualizowania własnych produktów do „pianki”. Niedawno na Weibo pojawiło się zdjęcie, pokazujące wstępne terminy udostępnienia update’u przez Lenovo. Aktualizacja będzie przebiegać w kilku etapach.

W pierwszej kolejności, tj. już w styczniu 2016 roku z Marshmallow będziemy mogli korzystać na K3 Note. Później, bo w marcu, Chińczycy odświeżą modele Vibe X3 oraz P1, a w kwietniu do listy zaktualizowanych urządzeń będziemy mogli dopisać A7000. W maju najnowszy Android zawita na pokład Vibe S1, lecz najdłużej, aż do lipca, na update będą musieli poczekać posiadacze A7000+.

lenovo-aktualizacja-android-marshmallow

Oczywiście do udostępnionych wiadomości na temat aktualizacji należy podejść z dystansem. Bardzo prawdopodobne, że powyższe daty są jeszcze wstępne i ulegną zmianie, zapewne na gorsze. Mam jednak nadzieję, że Lenovo stanie na wysokości zadania i całkiem szybko zaktualizuje swoje smartfony do Androida 6.0 Marshmallow.

*na zdjęciu tytułowym Lenovo Vibe P1

źródło: Weibo przez Android Authority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona