Ważne

Windows 10 Mobile zostanie udostępniony dla Xiaomi Mi 4 już jutro

Beta testy Windows 10 Mobile w ramach programu Windows Insider dla posiadaczy Xiaomi Mi 4 rozpoczęły się kilkanaście tygodni temu. Teraz już wiadomo, że od jutra wszyscy użytkownicy tego modelu będą mogli pobrać najnowszą odsłonę systemu operacyjnego Microsoftu w wersji na urządzenia mobilne.

O tym, że wkrótce to nastąpi, informowaliśmy Was kilka dni temu. Wtedy jednak nie podano konkretnej daty, a jedynie określenie „w przyszłym tygodniu”. Jak widać, tak się nie stało, więc można było zacząć podejrzewać, że – jak to często bywa – może odwlec się to w tzw. nieskończoność.

Na szczęście sam producent podał oficjalną informację, że finalna wersja Windows 10 Mobile zostanie udostępniona wszystkim chętnym już jutro, czyli 3 grudnia. Jestem bardzo ciekawy ile osób zdecyduje się zainstalować OS Microsoftu na swoim urządzeniu.

Należy pamiętać, że specyfikację Xiaomi Mi 4, który zadebiutował na rynku ponad rok temu (w lipcu 2014 roku) nadal można uznać za świetną i z pewnością pozwoli ona na płynne i szybkie działanie Windows 10 Mobile. Szczerze przyznam, że gdybym tylko posiadał ten smartfon, chętnie skorzystałbym z możliwości przetestowania najnowszej odsłony OS-a Microsoftu, która dostępna jest obecnie tylko na kilku urządzeniach.

Źródło: Windows Central

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona