Ważne

HTC One M8 otrzyma aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow jeszcze przed świętami

HTC zaraz po premierze Androida 6.0 Marshmallow zapowiedziało, że do końca roku przynajmniej dwa modele z jego portfolio otrzymają stosowną aktualizację. Oczywiście chodziło o One M8 oraz One M9. Właśnie pojawiła się wskazówka, że to nie tegoroczny flagowiec, a jego poprzednik jako pierwszy zostanie obdarowany najnowszą wersją systemu – akurat na święta.

Nie będzie to jednak pierwszy smartfon HTC, który dostał Androida 6.0 Marshmallow – od blisko miesiąca mogą się już nim cieszyć posiadacze One M8 Google Play Edition. Lecz w przypadku One M8 i One M9 sprawa jest o tyle bardziej skomplikowana, że aktualizacji nie wymaga tylko sam system, ale i towarzysząca mu nakładka Sense w wersji 7.0.

O ile niedawno zobaczyliśmy, jakie zmiany i nowości ona wprowadza (choć trafniej byłoby napisać – jak niewiele), to nadal nie wiedzieliśmy, kiedy trafi wraz z Androidem 6.0 Marshmallow do użytkowników. Z odpowiedzią na to pytanie przyszedł @LlabTooFeR, który opublikował na swoim profilu na Twitterze informację, że One M8 otrzyma aktualizację za około dwa tygodnie:

Oznacza to, że HTC zamierza zrobić swoim klientom miły prezent na święta. Nie wiadomo jednak, co z One M9. Swoją drogą to dość intrygujące posunięcie, aby w pierwszej kolejności obdarować posiadaczy nie tegorocznego flagowca, a jego poprzednika.

Jeśli natomiast jesteście użytkownikami innego modelu ze stajni HTC, zajrzyjcie do tego wpisu i zobaczcie czy również wasz smartfon może w przyszłości liczyć na aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow.

Źródło: @LlabTooFeR

Komentarze

 • pyczy

  Chyba czas zakupić tego HTC bo A9 piękny ale cena kosmos…

  • DanSlenders

   Nie tylko cena, bateria też wymiata ;)

 • neo

  Gówno prawda! Mam M8 lecz do tej pory nie ma szóstki

 • Tomek

  święta, święta i po świętach, a Androida 6 dalej nie ma

 • Man

  No wreszcie jest 6.0 przez OTA.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona