Ważne

Wiemy już ile przyjdzie nam zapłacić za Motorolę Moto G 2015 w mocniejszej wersji (2GB/16GB) w Polsce

Są informacje, z przekazaniem których nie warto czekać do rana następnego dnia. I ta jest, wydaje mi się, jedną z nich. Zwłaszcza, że wielokrotnie w komentarzach pytaliście, kiedy urządzenie to trafi do Polski. A mowa o Motoroli Moto G trzeciej generacji (2015) w wariancie z 2GB pamięci operacyjnej RAM i 16GB pamięci wewnętrznej.

W wielu krajach urządzenie to jest dostępne od co najmniej kilku tygodni, a w Polsce dotychczas mogliśmy uświadczyć jedynie wersji z 1GB RAM i 8GB pamięci. Na szczęście jednak wreszcie (!) przyszła pora, by się coś zmieniło w tym temacie. Przedstawiciele polskiego oddziału Motoroli (a właściwie Lenovo) informowali już jakiś czas temu, że mocniejszy wariant Moto G 2015 trafi do sprzedaży w Polsce pod koniec roku. I choć mówiło się o listopadzie, na moment ten musieliśmy poczekać do grudnia.

Smartfon Moto G 2015 z 2GB RAM i 16GB pamięci pojawił się w sprzedaży w X-KOM w cenie wynoszącej 1069 złotych. Z kolei cena słabszej wersji (1GB RAM, 8GB pamięci) została obniżona z 849 do 799 złotych. Różnica w cenie wynosi więc 270 złotych.

Jestem bardzo ciekawa co myślicie o wycenie mocniejszej wersji Moto G trzeciej generacji. Jesteście zainteresowani tą wersją produktu?

Dzięki Bartosz za info! :)

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona