Ważne

Acer Iconia One 10 B3-A20 dostępny w europejskiej przedsprzedaży

Wczoraj pojawiły się informacje na temat Iconia Talk 7 B1-723, dziś natomiast – o kolejnym tablecie Acera. Tym razem mowa jest o 10,1-calowym produkcie, Iconia One 10 (B3-A20), na temat którego pierwsze plotki słyszeliśmy tuż po targach IFA 2015 w Berlinie, gdzie spodziewaliśmy się jego premiery. Okazuje się, że do dziś produkt nie doczekał się oficjalnej prezentacji, a mimo to pojawił się w przedsprzedaży we Włoszech. Dzięki temu jednak poznaliśmy więcej szczegółów na jego temat.

Acer Iconia One 10 będzie kolejnym przedstawicielem tańszych urządzeń, na co wskazuje nie tylko cena (o której na końcu), ale przede wszystkim zastosowanie jednostki centralnej Mediateka, konkretnie MT8163 1,3GHz i 1GB RAM. Do tego na jego pokładzie znajdziemy wyświetlacz o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz 16GB pamięci wewnętrznej.

Najnowszy tablet Acera zostanie wyposażony w GPS, Bluetooth, WiFi, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix oraz akumulator o pojemności 6000 mAh, a wśród portów znajdziemy oczywiście microUSB i microSD. Będzie ważył 540 gramów, a jego obudowa ma mieć dość dużo, bo 10 mm grubości.

Acer Iconia One 10, jak wspomniałam, pojawił się w przedsprzedaży we Włoszech. Przyjdzie nam za niego zapłacić 170 euro.

źródło: notebookitalia

Komentarze

  • eDog

    Kolejny demon mobilności od Acera z ekranem TFT i bez łączności 3G/LTE, który może służyć co najwyżej do prezentacji sweetfotek u cioci na imieninach.
    Ciekawe, czy po 15 latach chociaż wpadli na patent, że w gniazdach slotów stosuje się zaślepki, czy też nadal szałowo designerskia dziura z wystającą kartą pamięci?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona