Promocja: Zostań Świętym Mikołajem i sprezentuj sobie lub komuś bliskiemu G Flex 2, Galaxy Note 4, Galaxy S5 Neo lub Xperię Z3+

Najbliższe tygodnie to najlepszy czas, żeby rozważyć zakup wymarzonego smartfona. Wiele sklepów przygotowuje bowiem liczne promocje, dzięki którym można nabyć wiele różnych modeli nieco taniej niż wcześniej.

Tym razem nasz zaprzyjaźniony sklep przygotował specjalnie z okazji Mikołajek kilka naprawdę ciekawych ofert. Poniżej te, które moim zdaniem zasługują na uwagę (w nawiasach ceny z porównywarek cenowych):

Oczywiście to tylko wybrane propozycje, wszystkie dostępne są pod linkiem źródłowym. Powyższe ceny wypadają bardzo korzystnie, biorąc pod uwagę informacje podawane przez jedną z porównywarek cenowych.

Pamiętajcie, że aby skorzystać z promocyjnej ceny, trzeba użyć kodu OKAZJA.

Jeśli natomiast planujecie zakup innego urządzenia, to pamiętajcie o “Czarnym Piątku” organizowanym przez Allview Polska.

Źródło: X-KOM

Komentarze

 • Gregor

  Bardzo kusząca cena jak na lg g flex 2

  • lanietr

   no kurcze jak za taki sprzęt to można wręcz powiedzieć, że tanio :D

   • tpiapiac

    Z tym że Flex 2 boryka się ponoć z jakimiś problemami natury tech. Czytałem dużo opiniitego typu, a jednak nikt nie zagłębia się w ten problem, więc w końcu nie wiem jak to z tym bananem jest :D

 • Adam

  Kurde dobre ceny, X-KOM brawo ty :-D

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona