Ważne

Virgin Mobile: pakiet 10GB za 10 zł w ofercie #FREEMIUM

Orange w ramach promocji Mikołajkowej daje 3GB za 3 złote, Virgin Mobile… 10GB za 10 złotych. W dodatku w ofercie, w której podstawowy zakres usług jest całkowicie darmowy. Czy może być jeszcze lepiej?

#FREEMIUM to oferta Virgin Mobile, w ramach której co miesiąc odnawia nam się darmowy pakiet 30 minut, 30 SMS-ów i 300MB danych do wykorzystania. Teraz jednak użytkownicy, którzy dużo korzystają z sieci mobilnej i muszą dokupować pakiety danych, z pewnością się ucieszą.

Każdy użytkownik #FREEMIUM może bowiem aktywować pakiet 10GB za 10 złotych (standardowo kosztuje 25 złotych). Niestety, promocja jest mocno ograniczona czasowo i trwa tylko do 6 grudnia.

Warto wspomnieć, że wcześniej mieliśmy do czynienia z promocją 1GB za 2 złote. A Virgin Mobile zapowiada, że na tym nie zamierza poprzestać – wkrótce czekają nas kolejne niespodzianki, aczkolwiek szczegóły na ten temat, póki co, nie zostały ujawnione.

Promocji towarzyszy kampania z Gigababcią:

źródło: informacja prasowa

Komentarze

  • MPazdzioch

    Fajnie :D Przeszedłem z Orange do VM i jest spoko ;)

  • Wiedzący

    Tylko uwaga. Ten pakiet jest ważny tak samo jak Freemium. Czyli jeżeli ktoś aktywował lub odnowił Freemium 15-tego listopada to te 10GB będzie musiał zużyć do 14-tego grudnia.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona