Oferta #FREEMIUM w Virgin Mobile – bezpłatny pakiet 30 minut, 30 SMS-ów i 300 MB internetu

Wszyscy operatorzy dbają o to, aby jak najbardziej zaspokoić wymagania swoich klientów. Oczywiście z tego względu często pojawiają się różne promocje lub atrakcyjne cenowo pakiety rozmów, SMS-ów czy też internetu. Polski oddział Virgin Mobile zapowiedział dzisiaj wprowadzenie na rynek znakomitej oferty. Mianowicie chodzi o darmowe #FREEMIUM.

W ramach oferty #FREEMIUM otrzymujemy do wykorzystania bezpłatny pakiet 30 minut rozmów, 30 SMS-ów do wszystkich sieci oraz 300 MB danych komórkowych. Pakiet odnawia się co 30 dni i, co warto odnotować, nie wymaga podpisania umowy z operatorem.

Po wyczerpaniu się dostępnych środków możemy wykupić dodatkowe pakiety i korzystać z pozostałych usług według standardowego cennika. Virgin Mobile oferuje dodatkowe 30 minut za 3 zł, 60 za 5 zł, 100 za 8 zł oraz nielimitowane za 19 zł. Z kolei za „paczkę” SMS-ów dopłacimy 3 zł (200 SMS-ów) lub 9 złotych (nielimitowane). Natomiast dane komórkowe zostały wycenione na: 4 zł za 300 MB, 5 zł za 500 MB, 8 zł za 1 GB, 15 zł za 3 GB i 25 zł za 10 GB.

Startery #FREEMIUM będą kosztować 5 złotych, a w sprzedaży pojawią się już 15 października. Niewątpliwie jest to jedna z ciekawszych ofert pre-paid, jakie znajdziemy obecnie na rynku.

źródło: Virgin Mobile przez GSMOnline

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona