Ważne

Oferta #FREEMIUM w Virgin Mobile – bezpłatny pakiet 30 minut, 30 SMS-ów i 300 MB internetu

Wszyscy operatorzy dbają o to, aby jak najbardziej zaspokoić wymagania swoich klientów. Oczywiście z tego względu często pojawiają się różne promocje lub atrakcyjne cenowo pakiety rozmów, SMS-ów czy też internetu. Polski oddział Virgin Mobile zapowiedział dzisiaj wprowadzenie na rynek znakomitej oferty. Mianowicie chodzi o darmowe #FREEMIUM.

W ramach oferty #FREEMIUM otrzymujemy do wykorzystania bezpłatny pakiet 30 minut rozmów, 30 SMS-ów do wszystkich sieci oraz 300 MB danych komórkowych. Pakiet odnawia się co 30 dni i, co warto odnotować, nie wymaga podpisania umowy z operatorem.

Po wyczerpaniu się dostępnych środków możemy wykupić dodatkowe pakiety i korzystać z pozostałych usług według standardowego cennika. Virgin Mobile oferuje dodatkowe 30 minut za 3 zł, 60 za 5 zł, 100 za 8 zł oraz nielimitowane za 19 zł. Z kolei za “paczkę” SMS-ów dopłacimy 3 zł (200 SMS-ów) lub 9 złotych (nielimitowane). Natomiast dane komórkowe zostały wycenione na: 4 zł za 300 MB, 5 zł za 500 MB, 8 zł za 1 GB, 15 zł za 3 GB i 25 zł za 10 GB.

Startery #FREEMIUM będą kosztować 5 złotych, a w sprzedaży pojawią się już 15 października. Niewątpliwie jest to jedna z ciekawszych ofert pre-paid, jakie znajdziemy obecnie na rynku.

źródło: Virgin Mobile przez GSMOnline

Komentarze

 • dareczq

  nareszcie coś fajnego, dla tych co nie potrzebują wciskanego wszędzie no-limit

 • Igor Domagała

  virgin mobile jest dobre, ale jak jesteś w kraju, za granicą stawki są bardzo wysokie..

  • WidzeWiecej

   lycamobile miażdzy każdy Polski pre paid, zarówno pod względem cen krajowych- jak i zagranicznych.

   • Jak na razie Lyca jest bezkonkurencyjna pod względem cennika. Jednak nie prowadzi nachalnych akcji marketingowych, stąd jej mała popularność

    • WidzeWiecej aka WhiteShark

     zgadzam się Piotrze, nie prowadzi nachalnych akcji ale mimo wszystko uważam że kto miał o niej słyszeć- to usłyszał. Lycamobile to największy międzynarodowy prepaid MNVO, z bazą ponad 30mln aktywnych klientów.

     co do cennika i pakietów, absolutnie bezkonkurencyjne:

     39zł – dostajemy no limit rozmów i sms po Polsce, plus 8GB LTE

     29zł- dostajemy no limit rozmów i sms po Polsce, plus 5GB LTE

     19zł – dostajemy 250min do wszystkich, no limit smsów do wszystkich, no limit do swojej sieci, plus 2GB LTE

     10zł – no limit do swojej sieci, 100min do wszystkich, 100smsów do wszystkich, plus 1GB LTE.

     wszystkie pakiety ważne 30dni, konto wychodzące ważne 4 miesiące po każdym wykonanym zdarzeniu.

     Sieć działa na nadajnikach plusa, a internet przechodzi przez serwery w UK, download normalnie 3G w granicach 4-5MB/s; LTE w granicy 18-20 MB/s. Ping okolice 70ms, duży ping właśnie ze względu na serwy UK. Ale jeśli ktoś nie gra na smartfonie w counterstrike i nie potrzeba mu pingu 5ms to nie poczuje zasadniczo różnicy przy normalnym użytkowaniu.

     Dodatkowe paczki netu również najtańsze z możliwych:

     2GB za 7zł
     3GB za 10zł
     5GB za 15zł

     Testuje, i jak narazie chwale sobie, bezwzględne pierwsze miejsce wsród Pre paid w Polsce. NA drugim miejscu postawiłbym Virgin, na trzecim Vikingów.

     • pipi

      no limit za 29/39zł to na komóry czy komóry i stacjonary?

 • Należy zauważyć ,że w zamian za darmowe bonusy zgadzamy się na przesyłanie informacji o charakterze komercyjnym (ofert,promocji itp.). Freemium jest zatem kanałem promocji który będzie wykorzystywany przez operatora w celach reklamowych. Dawno,dawno temu pewna grupa użytkowników POP wtedy jeszcze funkcjonującej w sieci IDEA miała możliwość sprawdzenia tego typu usługi (rozmawiało się za darmo w zamian za wstępne odsłuchanie reklamy). Usługa Virgin będzie zapewne atrakcyjna dla młodych osób z mniej zasobnym portfelem. O jej popularności zadecyduje stopień nachalności reklamy.

  • koszalinski

   Nie żebym był jakimś specjalistą od młodzieży ;) ale wydaje mi się że dla nich ten darmowy pakiecik to kwestia kilku chwil z telefonem. To raczej dla takich jak ja dinozaurów co z telefonu, to owszem, raz na pół roku :)

 • Łukasz

  Jak dla mnie to spoko opcja. Skoro jest 300mb neta za darmo, to w połączeniu z darmowym transferem fb, messengera i twittera mogę się komunikować bez smsów oraz w pełnej prędkości transferu (w przypadku lejka taki twitter często nie chciał ładować nowych tweetów), a co za tym idzie nie muszę kupować pakietu internetowego dla pełnej prędkości. 30 sms i 30min rozmów w miesiącu powinno mi wystarczyć, ponieważ nie wiszę na telefonie 24/7. Fakt, przy stronach www 300mb zniknie w mgnieniu oka, ale da się przeżyć.

 • koszalinski

  Heh, przy mojej “aktywności” w używaniu komórki wychodzi na to że mógłbym korzystać praktycznie bezkosztowo :P Do tego widzę 5 złotych przedłuża ważność konta o rok. Hm…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona