Ważne

Pierwszy smartwatch od Xiaomi już w przyszłym tygodniu?

Do tej pory Xiaomi skupiał się bardziej na smartfonach, tabletach i różnych akcesoriach. Z kategorii wearables mieliśmy, do tej pory, tylko dwie opaski: Xiaomi Mi Band oraz Mi Band 1S. Prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu światło dzienne ujrzy pierwszy smartwatch tego producenta.

Informacja o tym, że Xiaomi szykuje swojego pierwszego smartwatcha, co jakiś czas pojawiała się w sieci. Teraz jednak możemy przeczytać, że urządzenie zostanie, w końcu, oficjalnie zaprezentowane.

Oficjalna prezentacja będzie miała miejsce prawdopodobnie 24 listopada, razem z premierą Xiaomi Mi Pad 2. Jeśli tylko smartwatch będzie oferował nam ciekawe opcje zachowując przy tym atrakcyjną cenę (tak, jak to jest w przypadku większości urządzeń tego producenta), to zegarek może osiągnąć spory sukces.

Osobiście z wielkim zaciekawieniem będę wyczekiwał kolejnych informacji na temat inteligentnego zegarka od Xiaomi. Zastanawia mnie jednak, czemu producent tak długo czekał z prezentacją, jakby nie patrzeć, na rynku znajdziemy już sporo urządzeń tego typu. Myślę jednak, że popularność, szczególnie smartfonów i opasek od Xiaomi, może spowodować, że również smarwatch będzie chętnie kupowany.

Źródło: gsmarena

*na zdjęciu Xiaomi Mi Band 1S

Komentarze

 • GieKa

  Wg. Xiaomi opaska ze zdjęcia to Mi Band Pulse. To chińskie sklepy jeszcze przed prezentacją ochrzciły ją jako 1S i tak już zostawiły.

 • Damian Fronczyk

  Smartwatch będzie ciekawą propozycją… jeśli tylko cena/bateria

  • Efflictim

   może być hit na miare opaski band jesli nie polecą tak z marża jak inni producenci

 • Maciej Szkudlarek

  Jestem ciekaw jaki będzie mieć system jeśli zegarek od nich się pojawi, wcześniej nie chcieli wprowadzać smartwatcha na rynek bo wiedzieli że to nisza

 • jendrush

  Czekam z niecierpliwością. Pebble jest fajny, ale chętnie spróbował bym czegoś z okrągłą tarczą i Android Wear.

 • KMW

  No i chyba æadnego smartwatcha do tej pory nie zaprezentowali…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona