Pepsi Phone P1 – 5,5-calowy średniak z czytnikiem linii papilarnych i… logo Pepsi

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest utrzymać informacje o nadchodzących produktach w tajemnicy do momentu oficjalnej premiery. O Pepsi Phone słyszeliśmy przez to wielokrotnie zanim jeszcze zdążył zadebiutować. Czy dotychczasowe plotki się potwierdziły?

Dziś firma oficjalnie potwierdziła chęć wejścia na rynek Pepsi Phone P1, dzięki czemu już oficjalnie możemy mówić na temat jego parametrów technicznych. Oczywiście na tylnej obudowie produktu znalazło się logo firmy, co raczej nie powinno nas dziwić, pozytywnie zaskakuje natomiast obecność czytnika linii papilarnych (nad logo). Podobnie jak pozostałe komponenty, które prezentują się nad wyraz dobrze.

Pepsi Phone P1 został wyposażony w wyświelacz o przekątnej 5,5″ i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, ośmiordzeniowy procesor Mediatek MT6592 o częstotliwości taktowania 1,7GHz z 2GB RAM oraz system operacyjny Android 5.1 Lollipop z nakładką dido OS 6.1.

Zdjęcia zrobimy za pomocą aparatu 13 Mpix lub kamerki 5 Mpix. Za czas działania modelu odpowiada akumulator o pojemności 3000 mAh. Telefon oferuje LTE, dual SIM (niestety, slot hybrydowy z microSD), 16GB pamięci wewnętrznej, Bluetooth 4.0, GPS oraz WiFi. Wymiary modelu to 152,2 x 76, x 7,7 mm, waga: 158 g.

Za produkcję smartfona odpowiada Shenzhen Scooby Communication Equipment. Aktualnie trwa akcja, w której zbierane są pieniądze na realizację projektu za pośrednictwem sklepu JD.com. Pierwszych 1000 zainteresowanych będzie go mogło kupić za 110 dolarów, kolejny tysiąc – za 155 dolarów, a regularna cena będzie wynosiła 205 dolarów. Urządzenie ma trafić na rynek w przyszłym roku.

źródło: GSMArena, fonearena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona