Android 6.0 Marshmallow dla LG G3 w grudniu

Pierwsi użytkownicy LG G4 już od jakiegoś czasu mogą się cieszyć z Androida 6.0 Marshmallow, ale – jak wiadomo – nie będzie to jedyny smartfon koreańskiego koncernu, który takową aktualizację otrzyma. Nowa wersja systemu jest już przygotowywana dla zeszłorocznego flagowca LG.

Jak udało się ustalić jednemu z polskich portali, LG G3, bo o nim mowa, ma otrzymać aktualizację już w przyszłym miesiącu. Wiele wskazuje na to, że Marshmallow zostanie udostępniony między 16 a 18 grudnia, zatem będziemy mieli całkiem miły prezent świąteczny od polskiego odziału LG.

Warto przypomnieć, że LG G3 w sklepach aktualnie można kupić za ok. 1400 złotych, natomiast na portalach aukcyjnych ceny za “nówki-sztuki” są dużo bardziej atrakcyjne – ok. 1100 złotych. Jego następca z kolei, LG G4, kosztuje ok. 2100 złotych, aczkolwiek trafiają się “złote strzały”, w których można go kupić za nawet 1600 złotych.

Recenzja LG G3

źródło: tablety

Komentarze

 • powell

  aczkolwiek :)

 • Prezes_LG

  A ja chcę piankę na G2!

 • Łukasz Kraus

  A co z telefonami z średniej półki od LG?

 • Andrzej Pszczółka

  Mam nadzieję, że będzie bardziej dopracowany niż dla G4. Mimo, iż pojawia się Doze, które powinno usprawnić pracę baterii, odnotowuję spadek czasu pracy o jakieś 25%. Biorąc pod uwagę, że i tak G4 nie należał do liderów rynku w tym aspekcie, robi się dosyć dramatycznie. Przy włączonym cały czas internecie i synchronizacji i wykonywaniu średnio 50 krótkich (do 2 minut) połączeń dziennie, baterię zaczynam z powerbanka ładować ok 12, bo robi się poniżej 20%.

 • Aleksander Gruchot

  17 grudnia faktycznie pojawiła się aktualizacja oprogramowania telefonu, ale niestety Android nadal pozostał w wersji 5.0. Czy ktoś wie o co chodzi?

 • LG

  Zaktualizował już ktoś?

 • Aleksander Gruchot

  Napisałem nawet do LG z pytaniem kiedy aktualizacja będzie dostępna, ale na razie cisza. Pewnie muszą się rozpędzić po świętach :-)

  Aktualizacja – dostałem odpowiedź:
  “Uprzejmie informujemy, iż nie dysponujemy informacjami o planach aktualizacji Androida w telefonie LG G3.”
  Czyli wygląda na to, że na razie nie ma co czekać na piankę :-(

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona