Wiko VIEW

Vivo X6 będzie szybszy od iPhone’a 6S

Wczoraj informowaliśmy, że do sieci dostało się pierwsze zdjęcie pokazujące Vivo X6. Dziś pojawił się pierwszy film ukazujący to urządzenie, który udowadnia, że najnowszy smartfon od Vivo będzie nieco szybszy od iPhone’a 6s.

Oprócz nagrania pojawiła się grafika, na której widoczne są trzy wersje kolorystyczne metalowego urządzenia od Vivo. Zdjęcie przedstawia, rzecz jasna, najnowszy model X6, którego premiera powinna mieć miejsce jeszcze w tym roku.

Co znajdziemy w Vivo X6? Przede wszystkim zagości tu dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X10 wraz z 4GB RAM i 1-gigabajtową kartą graficzną. W smartfonie umieszczony zostanie 6-calowy wyświetlacz QHD, aparat o rozdzielczości 21 Mpix oraz akumulator o pojemności 4000 mAh.

Co do samego filmu, przedstawia on porównanie prędkości uruchamiania kilku aplikacji w Vivo X6 i iPhonie 6S. Jak możecie zauważyć, pierwszy z nich jest minimalnie szybszy, ciekawe jak będzie przy codziennym użytkowaniu… Na filmie jednak nie widać pełnego wyglądu Vivo X6. Smartfon jest bowiem oklejony taśmą tak, żeby nie ujawniać nam w całości obudowy urządzenia.

Źródło: phonearena

Komentarze

 • macsee

  Sorry, ale muszę się czepiać.
  Cyt. “Przede wszystkim zagości tu dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X10 ”
  Helio X10 ma 8 rdzeni, a Helio X20 ma ich 10.

  Proszę o korektę.

  • Andrzej

   Tyle tych rdzeni że nie dziwota że ktoś się pomyli ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona