Ważne

Ulepszona opaska Xiaomi Mi Band 1S zbliża się wielkimi krokami

Nie da się ukryć – Xiaomi Mi Band to jedna z najpopularniejszych, najchętniej kupowanych opasek monitorujących ilość przebytych kroków, spalonych kalorii czy długości snu. Przede wszystkim jest ona chętnie wybierana dzięki stosunkowo niskiej cenie i rewelacyjnemu czasowi pracy na jednym ładowaniu akumulatora. Jeśli wierzyć plotkom, to już niebawem poznamy odświeżoną, nieco ulepszoną wersję tej opaski. Czy powtórzy sukces pierwszej generacji Mi Band?

Xiaomi Mi Band 1S, z tego co możemy przeczytać na zagranicznych stronach i zobaczyć na zdjęciach, nie będzie się zbytnio różniła od pierwszej wersji opaski. Będzie ona wykonana w tym samym stylu, prawdę mówiąc trzymając ją na ręku nie będzie można rozróżnić obu wersji.

mi-band-1s-FB

Jedyna dość spora zmiana zostanie zauważona po drugiej stronie obudowy – tej, która przylega bezpośrednio do ręki. Znajdziemy tam bowiem pulsometr, który jest umieszczany w coraz większej ilości tego typu urządzeń. W pierwszej generacji niektórym osobom brakowało tego dodatku, cieszę się, że Mi Band 1S już go będzie miała.

Premiera Xiaomi Mi Band 1S będzie miała miejsce już w przyszłym tygodniu, dokładniej mówiąc 11 listopada. Jeśli cena będzie równie atrakcyjna, to ulepszona wersja opaski może osiągnąć podobny sukces co jej poprzedniczka. Sporo zależy również od baterii, mam nadzieję, że pulsometr nie będzie drastycznie skracał czasu pracy po jednym ładowaniu…

Źródło: gizmochina

Komentarze

 • jendrush

  Bardzo fajna sprawa, sam mam pierwszą Mi Band. Ogólnie jest rewelacyjna, ale przestałem ją nosić po zakupie Pebble, bo dwie rzeczy na ręku to trochę za dużo. Chętnie zobaczył bym smartwatcha od Xiaomi.

 • |

  Ciekawe, czy czas pracy na baterii będzie chociaż podobny do tego, co oferuje obecna wersja. A oferuje wiele…

  • Lukasz

   Da się lepiej (lekki mod bluetootha w telefonie + nieoficjalny Mi Fit):

   • Konrad Uroda-Darłak

    To w ogóle możliwe? Ja przy non stop wyłączonym BT (raz na jakiś czas synchronizacja) nigdy nie przebiłem 2,5 miesiąca :P

   • pimpim

    jaki mod BT?

 • pimpim

  te fotosy są od dawna w sieci – chodzi mi o niby czujnik.
  wersja 1s jest już dostępna, i jedyna zmiana to taka że posiada tylko białą diodę. ma zaprogramowany typ powiadomienia i koniec. ma to wydłużyć czas działania..
  osobiście mi banda uzywam jako powiadamiacza [wraz z aplikacją miband tools] i sprawdza się to fenomenalnie.. ale tylko ze starszą wersją opaski. starsza ma kolorki i w/w aplikacja pozwala modyfikować świecenie i wibrowanie. w nowej się nie da.
  telefon mam w pracy [fizyczny jestem] w bezpiecznym miejscu a na mibanda mam powiadomienia – kolorowe i wiem jak z pilnościa, jeżeli ważne coś to czerwona się świeci, a jak mniej to inny. wiem czy sms, czy forum, czy viber.. :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona