Ważne

Motorola Moto G Turbo, czyli Moto G 2015 ze Snapdragonem 615

Motorola Moto G 2015 dostępna jest w dwóch wersjach, które różnią się od siebie pamięcią wewnętrzną i operacyjną: 8GB/1GB RAM lub 16GB/2GB RAM (ta druga wkrótce ma być dostępna w Polsce). Tymczasem firma zaprezentowała kolejny wariant tego produktu, nieco mocniejszy od modelu trzeciej generacji.

Moto G Turbo, bo o nim mowa, różni się od Moto G 2015 zastosowaną jednostką centralną – zamiast Snapdragona 410 mamy tu Snapdragona 615, w połączeniu z 2GB RAM. Początkowo mówiło się, że smartfon ten będzie oferował 5-calowy ekran o wyższej rozdzielczości (Full HD), ale ostatecznie stanęło na HD, czyli 1280 x 720 pikseli.

Wśród parametrów urządzenia znajdziemy przede wszystkim 16GB pamięci wewnętrznej, aparat 13 Mpix, kamerkę 5 Mpix, LTE, dual SIM, Bluetooth, GPS, 3.5 mm jack audio, port microUSB, slot kart microSD oraz ochronę IP67. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 5.1.1 Lollipop.

Póki co Motorola Moto G Turbo zapowiedziana została na rynek meksykański, ale niewykluczone, że wkrótce zadebiutuje w innych częściach świata. Jej cena ustalona została na poziomie ok. 260 euro.

źródło: mobiflip, smartdroid

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona