Wiko VIEW

Samsung Galaxy Note 5 coraz bliżej Polski – trwa oficjalna przedsprzedaż… na Ukrainie

Wiadomo już, że Samsung Galaxy Note 5 na pewno trafi na półki sklepowe w Europie. Czy (zbyt) długo wyczekiwany debiut sprzedażowy spotka się z entuzjastycznym przyjęciem klientów i spowoduje, że tłumnie ruszą oni do sklepów? Osobiście śmiem wątpić.

Decyzja Samsunga o zwlekaniu tak długo z europejską premierą Galaxy Note 5 jest dla mnie niepojęta. Stary Kontynent został potraktowany jak Trzeci Świat, któremu – chyba na pocieszenie – “rzucono” S6 Edge Plus. Czytając komentarze również odnoszę wrażenie, że emocje na tyle opadły, że niewiele osób zdecyduje się kupić Note’a 5.

Jednak na pewno znajdzie się też dużo osób, które mimo wszystko chcą wejść w jego posiadanie. Dla nich mamy dobrą wiadomość: jest dostępny na wyciągnięcie ręki. Na oficjalnej, ukraińskiej stronie Samsunga można go już zamawiać w przedsprzedaży. Ci, którzy zdecydują się to zrobić do 28 października, dostaną w prezencie elegancki powerbank. Do wyboru jest niestety tylko wariant z 32 GB wbudowanej pamięci, w kolorze czarnym lub złotym. Wyceniono go na 19999 hrywien, co przy obecnym kursie w przeliczeniu daje 3399 zł.

Nie wiadomo, co z pozostałymi opcjami, również tymi kolorystycznymi. Samsung Galaxy Note 5 ma być dostępny bowiem także w kolorze srebrnym i różowym.

Źródło: SamMobile

Komentarze

 • Kris

  Na Krymie wersja RU czy UA? :) Coraz bliżej Polski !! Nareszcie !!

 • He, pisałem, ze Note 5 pojawi się tak jak poprzednik w październiku, no i duże prawdopodobieństwo, że będzie. A ktoś mi ripostował, że po nowym roku.

 • Artur Zekler

  Tak, tylko to nie jest wersja europejska. Co najmniej 30% zainteresowanych użytkowników w Polsce, już dawno sprowadziło Note5 z USA czy rynków azjatyckich, także podczas polskiej premiery (jeśli w ogóle będzie) nie powinno być kolejek.

 • Norbert Nowakowski

  z tego co kojarzę to w porównaniu do 4 nie ma gniazda micro sd.. na pewno tłum chętnie się rzuci na ten produkt..

  • Tak, Samsung Galaxy Note 5 niestety nie ma slotu na kartę pamięci microSD.

  • Bunakoks12

   Nie dość że nie ma to jeszcze brak portu irda , brak wymiennej baterii, ochydne plecki to ma być biznesowy smartfon a nie dla gimnazjum itp , mam note 4 i niczym nie odbiega od 5 oprócz kilku malutkich zmian.

 • L49

  Czekalem na ten telefon i chcialem go kupic i bym go kupil. Teraz jednak minelo juz tyle czasu, ze jest blisko nowy iphone i s7. Nie kupie go z tego powodu, ze Samsung olal nas. Dodam jeszcze, ze nie wiem tez czy kupie s7 z tego powodu. Moze i jedna osoba ale mysle, ze wielu ludzi mysli podobnie. Jest to drogi sprzet i kupuja go glownie ludzi lubiacy nowosci, on w tym momencie juz nie jest nowoscia dla nas z winy Samsunga. Jeszcze dodam, ze samusng tez szybko usmiercil mi w updadatach TV i to jest dodatkowy argument przeciwko.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona