Znamy polską cenę jednej z najciekawszych klawiatur – LG Rolly

Klawiatura LG Rolly została zaprezentowana podczas targów IFA 2015. Dziś pojawiła się informacja, że jej sprzedaż w Polsce rozpocznie się w najbliższych dniach w cenie wynoszącej około 350-380 złotych.

Czym wyróżnia się LG Rolly? Jest to przede wszystkim bardzo mobilna klawiatura. Możemy ją bowiem zwinąć, przez co jej rozmiary znacznie się zmniejszają i można ją włożyć na przykład do torebki czy plecaka. Ważne jest również to, że posiada wbudowany uchwyt na tablet lub smartfona, dzięki czemu korzystanie z niej jest wygodniejsze.

Trzeba przyznać, że LG Rolly jest świetnym gadżetem, szczególnie dla osób, które często podróżują. Klawiaturę można podłączyć do dwóch urządzeń jednocześnie, dzięki czemu możemy przełączać się, na przykład, między tabletem i smartfonem po przyciśnięciu zaledwie jednego klawisza. Oczywiście klawiatura łączy się z naszymi urządzeniami za pośrednictwem modułu Bluetooth 3.0.

LG Rolly Keyboard 1

Klawiatura zasilana jest jedną baterią AAA, która podobno ma wystarczyć na trzy miesiące użytkowania. Co ciekawe, LG Rolly jako pierwsza w Europie pojawi się właśnie w Polsce, na skalę światową jesteśmy drugim krajem (po USA), w którym klawiatura zadebiutuje w sprzedaży.

LG Rolly będzie dostępna również w ofercie sieci Plus, w której, oprócz samej klawiatury, w zestawie zakupić będzie można LG G Pad II 10.1. Cena na chwilę obecną nie została ujawniona.

Czy około 350 złotych to dużo za taką klawiaturę? Prawdę mówiąc myślę, że nie jest aż tak źle. Biorąc pod uwagę to, że LG Rolly możemy zabrać ze sobą niemal wszędzie, to chyba warto zainwestować w nią taką kwotę.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona