Ważne

Smartwatch od Meizu uchwycony na zdjęciu

Do sieci dostały się zdjęcia, które przedstawiają inteligentny zegarek od Meizu. Czy urządzenie może nas czymś zaskoczyć?

W ostatnim czasie coraz więcej producentów decyduje się na produkcję swoich własnych inteligentnych zegarków. Prawdopodobnie niedługo do grona firm posiadających w swoim portfolio urządzenia z kategorii wearable dołączy również Meizu.

Images-of-alleged-Meizu-watch-leak

Na zdjęciach, które dostały się do sieci, możemy zobaczyć okrągły smartwatch z logo Meizu na tyle obudowy. Znajduje się tam też złącze do ładowania, co sugeruje, że będziemy potrzebowali specjalnego adaptera, żeby naładować akumulator. Szkoda, że producent nie umieści w zegarku możliwości indukcyjnego ładowania, jak w większości nowych gadżetów tego typu.

Na boku umieszczono dwa przyciski fizyczne, a na przodzie znajdziemy ramkę wokół wyświetlacza, która bardzo przypomina mi LG G Watch R. Urządzenie najprawdopodobniej będzie działało w oparciu systemu operacyjnego Android Wear. Premiera zegarka od Meizu możliwe, że będzie miała miejsce już 21 października razem ze smartfonem, którego prezentacja zaplanowana jest właśnie na ten dzień.

Źródło: phonearena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona