Ważne

Honor 4X trafił już w ręce ponad 10 milionów użytkowników na świecie

Marka Honor nie ma łatwego życia. Z jednej strony broni się świetnym stosunkiem parametrów technicznych do ceny, przez co jest coraz częściej i chętniej wybierana przez potencjalnych klientów. Z drugiej jednak wciąż nie utożsamia się z firmą-matką, Huawei, która przecież jest dużo bardziej rozpoznawalna. Nie przeszkadza jej to jednak w osiąganiu wysokiego poziomu sprzedaży swoich produktów.

Jednym z najpopularniejszych smartfonów Honora (o ile nie najpopularniejszym!) jest Honor 4X. Pod koniec maja informowaliśmy, że urządzenie trafiło w ręce ponad sześciu milionów klientów na całym świecie. Po nieco ponad czterech miesiącach przekroczona została bariera dziesięciu milionów! Piękny wynik!

10-milionow-honor-4x

O popularności modelu, również w Polsce, niech świadczy choćby fakt, że recenzja Honora 4X (opublikowana w maju) jest jedną z chętniej czytanych na łamach Tabletowo.pl w tym roku. Znajdziecie ją pod tym adresem – zainteresowanych zapraszam.

Aktualnie Honor 4X kosztuje ok. 760 złotych. Tyle przyjdzie nam zapłacić za smartfona z 5,5-calowym ekranem HD, ośmiordzeniowym Kirinem 620 1,2GHz, 2GB RAM, dual SIM, aparatem 13 Mpix, kamerką 5 Mpix, akumulatorem 3000 mAh i wiele więcej.

źródło: Honor

Komentarze

 • Jacek Firer

  gdyby jeszcze było 16 gb na dane w tej cenie to by był dopiero hit…. a tak pozostaje wąskie gardło tej słuchawki. 8 gb za dwa lata starczy wyłącznie na aktualizację aplikacji preinstalowanych (przerabiałem to z modelem huawei y300)

  • DanSlenders

   W Honorze masz możliwość instalowania apek na karcie ;)

   • Jacek Firer

    w Huawei y300 też to mogę robić tylko nie wszystkie apki mogą być instalowane na karcie – chyba, że w Honorze bezwzględnie wszystkie można instalować na karcie bez utraty ich funkcjonalności? Poza tym w Huwaei Y300 jest coś takiego, że dostępna paięć to 4GB, na system idzie około 2gb i zostaje 2 gb na użytkownika ale jest jeszcze zastrzeżenie że z tych 2gb ok. 600 mb “for application only”. Czy teraz w nowszych słuchawkach też jest taki głupi podział dostępnej pamięci, że tylko częśc można użyć na apikacje?

    • DanSlenders

     W niektórych tak, ale to rzadko spotykane.
     Nielicznych apek nie da się przenieść

 • Norbert Nowakowski

  Należy dodać że model ten ma świetną dopracowaną nakładkę oraz wysoką jakość wykonania. Nie trzeba zamieniać kart w banach żeby można było korzystać z LTE ( wystarczy wybrać slot poprzez ustawienia ). Dodatkowo jakość połączeń jest na bardzo wysokim poziomie (lepiej niż w Meizu i Xiaomi ) . Mocna bateria i polska gwarancja zachęca do zakupu .Bardzo dobry i pewny sygnał GPS. Z minusów tylko 8GB pamięci wewnętrznej ( na szczęście można przenosić apki na sd ). Obsługuję karty 64GB bez problemu. Wyświetlacz bardzo dobry i bardzo czytelny (gorszy niż Izgo w Meizu ale lepszy od porównywalnych Xiaomi ).

  • DanSlenders

   Obsługuje nawet karty 128GB, sprawdzone doświadczalnie

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona