Ważne

Honor 4X trafił już w ręce ponad 10 milionów użytkowników na świecie

Marka Honor nie ma łatwego życia. Z jednej strony broni się świetnym stosunkiem parametrów technicznych do ceny, przez co jest coraz częściej i chętniej wybierana przez potencjalnych klientów. Z drugiej jednak wciąż nie utożsamia się z firmą-matką, Huawei, która przecież jest dużo bardziej rozpoznawalna. Nie przeszkadza jej to jednak w osiąganiu wysokiego poziomu sprzedaży swoich produktów.

Jednym z najpopularniejszych smartfonów Honora (o ile nie najpopularniejszym!) jest Honor 4X. Pod koniec maja informowaliśmy, że urządzenie trafiło w ręce ponad sześciu milionów klientów na całym świecie. Po nieco ponad czterech miesiącach przekroczona została bariera dziesięciu milionów! Piękny wynik!

10-milionow-honor-4x

O popularności modelu, również w Polsce, niech świadczy choćby fakt, że recenzja Honora 4X (opublikowana w maju) jest jedną z chętniej czytanych na łamach Tabletowo.pl w tym roku. Znajdziecie ją pod tym adresem – zainteresowanych zapraszam.

Aktualnie Honor 4X kosztuje ok. 760 złotych. Tyle przyjdzie nam zapłacić za smartfona z 5,5-calowym ekranem HD, ośmiordzeniowym Kirinem 620 1,2GHz, 2GB RAM, dual SIM, aparatem 13 Mpix, kamerką 5 Mpix, akumulatorem 3000 mAh i wiele więcej.

źródło: Honor

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona