Ważne

Kilkudniowa promocja: Asus Zenfone 2 o 200 złotych taniej

Choć od premiery Asusa Zenfone 2 w Polsce minęło już kilka miesięcy, jego cena wciąż utrzymuje się na tym samym poziomie – cały czas można go nabyć za 1499 złotych (wersja z 4GB i 32GB pamięci wewnętrznej). Jednak raz na jakiś czas polski oddział tajwańskiego koncernu daje nam możliwość wejścia w posiadanie jego flagowca w niższej cenie. Podobnie jak miesiąc temu, wystartowała dziś weekendowa promocja.

Co ważne jednak, o ile zeszłomiesięczna akcja trwała wyłącznie trzy dni, teraz została wydłużona o kilka kolejnych. I tak, podczas jej trwania, w dniach 8-14 października, wszyscy zainteresowani mogą kupić Asusa Zenfone 2 o 200 złotych taniej, czyli za 1299 złotych.

Jeśli ktoś myślał o zakupie Asusa Zenfone 2, to nadarza mu się idealna okazja, by zrealizować swój plan.

asus-promo-październik-2015

Przypomnę jeszcze najważniejsze parametry techniczne tego produktu. Asus Zenfone 2 został wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz 1920 x 1080 pikseli, czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3580 2,3GHz, 4GB RAM, Androida Lollipop, aparat 13 Mpix, kamerkę 5 Mpix oraz akumulator o pojemności 3000 mAh. Jego specyfikacja obejmuje także LTE, dual SIM, GPS, NFC, WiFi oraz Bluetooth.

Oczywiście na łamach Tabletowo znajdziecie recenzję Asusa Zenfone 2, do której odsyłam zainteresowanych.

źródło: X-KOM na Fb

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona