Ważne

Microsoft pracuje nad średniakiem zamkniętym w obudowie z metalową ramką

Już za kilka dni (dokładnie 6 października) zobaczymy oficjalnie najnowsze Lumie 950, 950 XL i 550 z Windows 10 Mobile. Microsoft już dawno ogłosił „restrukturyzację” swojej polityki odnośnie smartfonów, tj. ograniczenie ich liczby do 6 nowych modeli rocznie. Brakuje nam więc jeszcze trzech urządzeń, z których tylko o jednym „coś” wiemy.

Chodzi o mid-endową Lumię, która wypełni lukę pomiędzy budżetową 550-tką, a flagowymi 950 i 950 XL. Po raz pierwszy pojawiła się na horyzoncie tydzień temu, zdradzając, że zostanie wyposażona w 5-calowy ekran o rozdzielczości HD.

Teraz informacje o jej istnieniu się potwierdzają, dzięki kolejnemu przeciekowi. Wynika z niego, że Microsoft pracuje nad średniopółkową Lumią, która zostanie zamknięta w obudowie z metalową ramką. Jej premiera przewidziana jest na początek przyszłego roku. To dobre posunięcie ze strony Amerykanów, ponieważ gdyby na konferencji 6 października „odkryli wszystkie karty”, to przez kolejne miesiące musieliby się mocno starać, aby ich nowe Lumie nie zostały zapomniane.

Nie podano żadnych informacji o specyfikacji, ale z racji przynależności kolejnej Lumii w portfolio do mid-endów, spodziewać się możemy procesora Qualcomm Snapdragon 410, 1 GB RAM, 16 GB wbudowanej pamięci, aparatu 8 Mpix i kamerki na przedzie 5 Mpix.

Źródło: WMPoweruser

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona