Ważne

Dzięki GFXBench znamy niemal całą specyfikację LG G4 Pro

LG G4 to nadal bardzo dobre urządzenie. Producent jednak planuje już kolejny model z dopiskiem „pro” przy nazwie. Czym nas może zaskoczyć?

LG G4 Pro zostanie wyposażony w 5,7-calowy wyświetlacz, czyli o 0,2 więcej od modelu mniej „pro”. Nie zmieni się za to rozdzielczość – nadal będzie to QHD (1440 x 2560 pikseli). Sercem urządzenia zostanie sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 808 wraz z 4GB RAM i układem graficznym Adreno 418. Dla porównania w starszym bracie znajdziemy 3GB RAM – procesor i grafika jest taka sama.

W smartfonie umieszczony zostanie 16-megapikselowy aparat główny, na przodzie zaś zagości kamerka o matrycy 5 Mpix. Na dane użytkownika przeznaczonych zostanie około 64GB z możliwością rozbudowy przez karty microSD, a całość dopełni Android w wersji 5.1.1 Lollipop.

Androidsmartphones_LG_G4-Pro_benchmark_GFXbench_specs_092915

Na chwilę obecną nie znamy wyglądu urządzenia, nie powinien on jednak się zbytnio różnić od LG G4. Premiera smartfona będzie miała miejsce prawdopodobnie już 1 października na konferencji organizowanej przez LG.

Źródło: talkandroid

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona