Ważne

Teraz również Samsung Galaxy Note Edge z Androidem 5.1.1 Lollipop

Właściciele Samsunga Galaxy Note Edge SM-N915 musieli zdecydowanie uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na aktualizację do Androida 5.1.1 Lollipop dla ich urządzeń. W ostatnim tygodniu sierpnia ten update pojawił się dla obu wersji Note 4, więc wydanie tego oprogramowania dla tabletofonu z wygiętym ekranem wydawało się kwestią czasu. Oto w końcu Koreańczycy udostępnili najnowszego „lizaka” dla swojego zeszłorocznego flagowca!

Oprogramowanie N915FXXU1COH2 pojawiło się dla Samsungów Galaxy Note Edge, pochodzących z oficjalnej, rosyjskiej dystrybucji, i jest do pobrania za pośrednictwem Kies 3.0. Możemy się spodziewać, że wkrótce ta aktualizacja pojawi się w kanale OTA (Over-The-Air) również w innych państwach, między innymi w Polsce.

Zmiany po updacie są zbliżone do tych wprowadzonych w Galaxy Note 4. Koreańczycy dodali Smart Managera, poprawili wydajność i stabilność działania oraz zarządzanie pamięci operacyjną, ale na dłuższy czas pracy na jednym ładowanie nie ma co liczyć. Być może Android 6.0 Marshmallow coś zmieni na lepsze w tej kwestii.

Niedługo Wasze Note Edge powinny poinformować Was o dostępnej aktualizacji, choć możliwe, że Koreańczycy wstrzymają się jeszcze z udostępnianiem 5.1.1 Lollipop do kolejnych krajów.

źródło: Sammobile

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona