Ważne

Android 5.1.1 wreszcie dostępny dla Galaxy Note 4 z Exynosem z polskiej dystrybucji!

Chyba nie będzie przesadą, jeśli stwierdzę, że jednymi z bardziej zawiedzionych użytkowników sprzętu mobilnego Samsunga byli przez dłuższy czas posiadacze Galaxy Note 4. Wszystko za sprawą aktualizacji tego właśnie produktu do Androida w wersji 5.1.1 Lollipop, która – choć w pierwszych krajach pojawiła się już w czerwcu – w Polsce nie była dostępna przez kolejne miesiące. Dziś koreański koncern przygotował dla nas małą i miłą niespodziankę i oto jest: aktualizacja (wreszcie!) jest dostępna.

Aktualizacja przeznaczona jest dla Galaxy Note 4 w wersji z Exynosem, tj. N910C, pochodzącego z wolnej sprzedaży w Polsce (XEO). Paczka waży 747,06MB i zawiera, jak czytamy na liście zmian, „poprawki wydajności i stabilności interfejsu użytkownika, nowe/ulepszone funkcje, poprawki bezpieczeństwa oraz dalsze usprawnienia wydajności”. Wiąże się z tym przede wszystkim lepsze zarządzanie pamięcią RAM, która – być może – pozytywnie wpłynie na czas pracy baterii tego modelu, bo aktualnie zbyt wiele na ten temat dobrego powiedzieć nie można.

Jeśli zatem jesteście posiadaczami Samsunga Galaxy Note 4 – aktualizacja powinna już czekać na belce powiadomień, a przeprowadzić ją możecie bez konieczności podłączania do komputera (OTA).

źródło: Adam Lange, Tomasz Wasiniewski

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona