Ważne

IFA 2015: Stworzony do selfie – Acer Liquid Z530 zaprezentowany

W dzisiejszych czasach coraz więcej  osób coraz robi tak zwane selfie. Acer postanowił więc stworzyć urządzenie, które umożliwi robienie świetnych zdjęć przy użyciu kamerki frontowej. Właśnie dziś była jego premiera.

Acer Liquid Z530 posiada wyświetlacz IPS o przekątnej 5 cali w rozdzielczości HD. System operacyjny Android 5.1 Lollipop, który zagości w tym smartfonie jest napędzany czterordzeniowym procesorem MediaTek MT6735 wraz z 1 lub 2GB pamięci RAM (w zależności od wersji). Na dane użytkownika przeznaczone zostało 8 lub 16GB pamięci wbudowanej. Podobnie jak w przypadku Liquid Z630 smartfon pojawi się również w wersji z 3GB RAM, 32GB miejsca na pliki oraz procesor MediaTek MT6753.

W smartfonie umieszczono aparat frontowy o matrycy 8Mpix, który posiada szerokokątną soczewkę (84 stopni). W urządzeniu znajdziemy moduł LTE Cat4 oraz akumulator o pojemności 2420 mAh. W tym urządzeniu również znajdziemy nakładkę od Acera, która posiada nieco zmieniony wygląd i kilka ciekawych funkcji, podobnie jak większy Z630.

Acer Liquid Z530 minimalnie różni się w wyglądzie od Z630. Klawisz zasilania został przeniesiony na górną krawędź urządzenia, dodatkowo głośnik główny umieszczony na tyle jest tym razem okrągły.

Acer Liquid Z530 zadebiutuje w sprzedaży pod koniec września 2015 w cenie 199 Euro.

Komentarze

  • Nylu

    W dzisiejszych czasach coraz więcej osób coraz robi tak zwane selfie…………………………..o co chodzi w tym zdaniu

  • ΔMI

    mogli zostawić więcej wolnego miejsca dookoła ekranu;-; jeszcze za mało jest .__.

  • foonik

    Jak wiadomo acer liquid z630 jest już dostępny u nas w sklepach, a co z mocniejszą jego wersją 630s, czy i kiedy będzie dostępny u nas ?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona