Ważne

Huawei Mate S na zdjęciach prasowych – Honor 7 w większym opakowaniu

Już jutro startują targi IFA w Berlinie. Jedną z pierwszych firm, których konferencje odbędą się podczas ich trwania, będzie Huawei (jutro o 14:30). Spodziewamy się, nie od dziś zresztą, że właśnie w stolicy Niemiec Huawei zaprezentuje nowych przedstawicieli serii Mate. Wśród nich ma być Huawei Mate S, który pokazał nam się w pełnej okazałości na zdjęciu prasowym, zamieszczonym dziś przez chyba dobrze wszystkim znanego użytkownika @evleaks.

Patrząc na powyższą grafikę nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Mate S, pod względem wzornictwa, będzie większym odpowiednikiem Honora 7. Patrząc z tyłu urządzenia te wyglądają bardzo podobnie do siebie, przyciski są rozmieszczone tak samo (w Mate S prawdopodobnie nie uświadczymy „Smart key” znanego z Honora 7), przód również wygląda znajomo.

Jeśli chodzi o parametry Mate S, na ich temat nie pojawiło się nic nowego względem spekulacji sprzed kilku dni. Warto przypomnieć, że urządzenie ma oferować przede wszystkim 5,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli z technologią Force Touch, procesor Kirin 935, 3GB RAM, aparat 20 Mpix, kamerkę 8 Mpix oraz akumulator o pojemności 4100 mAh.

Wszystko stanie się jasne już jutro. Moim zdaniem warto poczekać, bo szykuje się naprawdę świetny (kolejny zresztą) smartfon Huawei. Oby tylko nie był tak niedoceniany, jak zeszłoroczny Mate 7

źródło: @evleaks

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona