Ważne

Nowy pakiet testowy w Aero2: 2GB z prędkością do 5 Mb/s

Tak rzadko korzystam z Aero2, że nie wiem już ile razy gubiłam kartę (dwa razy zamawiałam duplikat, a kilka razy po prostu gdzieś ją „zapodziałam”). Znam jednak wiele osób, które wciąż chętnie i często korzystają z bezpłatnego internetu w ramach Aero2 i sobie tą usługę chwalą. Pewnie teraz ucieszy ich wprowadzenie nowego, promocyjnego Pakietu Testowego.

Od końca czerwca użytkownicy Aero2 mogli skorzystać z Pakietu Testowego, w ramach którego otrzymywali na dziesięć dni 1GB danych z prędkością do 3 Mb/s. Dziś oferta ta zastąpiona została nową, lepszą pod każdym względem.

Nowy promocyjny Pakiet Testowy („Pakiet testowy3”) jest dużo ciekawszą propozycją – zawiera 2GB danych do wykorzystania z prędkością do 5 Mb/s i jest ważny przez 20 dni.

Podobnie jak poprzednio, w ramach oferty promocyjnej darmowy pakiet danych mogą aktywować wyłącznie użytkownicy bezpłatnego dostępu do internetu, którzy nie korzystali z pakietów Aero Mini i Aero Max.

Nowy Pakiet Testowy obowiązuje od dziś do 31 grudnia bieżącego roku (lub do odwołania). Jego regulamin znajdziecie tutaj.

źródło: Telix

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

Na co należy zwrócić uwagę kupując tablet?

z Lenovo podpowiadamy czym się kierować szukając "tabletu idealnego"

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona