Ważne
Wiko VIEW

Nowy pakiet testowy w Aero2: 2GB z prędkością do 5 Mb/s

Tak rzadko korzystam z Aero2, że nie wiem już ile razy gubiłam kartę (dwa razy zamawiałam duplikat, a kilka razy po prostu gdzieś ją “zapodziałam”). Znam jednak wiele osób, które wciąż chętnie i często korzystają z bezpłatnego internetu w ramach Aero2 i sobie tą usługę chwalą. Pewnie teraz ucieszy ich wprowadzenie nowego, promocyjnego Pakietu Testowego.

Od końca czerwca użytkownicy Aero2 mogli skorzystać z Pakietu Testowego, w ramach którego otrzymywali na dziesięć dni 1GB danych z prędkością do 3 Mb/s. Dziś oferta ta zastąpiona została nową, lepszą pod każdym względem.

Nowy promocyjny Pakiet Testowy (“Pakiet testowy3”) jest dużo ciekawszą propozycją – zawiera 2GB danych do wykorzystania z prędkością do 5 Mb/s i jest ważny przez 20 dni.

Podobnie jak poprzednio, w ramach oferty promocyjnej darmowy pakiet danych mogą aktywować wyłącznie użytkownicy bezpłatnego dostępu do internetu, którzy nie korzystali z pakietów Aero Mini i Aero Max.

Nowy Pakiet Testowy obowiązuje od dziś do 31 grudnia bieżącego roku (lub do odwołania). Jego regulamin znajdziecie tutaj.

źródło: Telix

Komentarze

 • werwerq

  Po co o tym piszecie, skoro to oferta gorsza od większości ofert innych sieci komórkowych (zerknijcie chociażby na Orange Free – mam na tym 10-20Mbps)? Dodatkowo robi reklamę chamom z Aero2, którzy robili wszystko by utrudnić dostanie kart, wbrew zobowiązaniom i związanym z tym ulgom, które dostali.

  • Adam33

   A kogo to obchodzi, co Ty masz ???

 • sudione

  Nie MegaBajtów tylko Megabitów, a sama oferta niestety słaba. Jeżeli chcą to komercyjnie “rozhulać” to muszą wprowadzić płatny no-limit z “kagańcem” do 3-5Mbitów, inaczej to dalej będzie tylko ciekawostka.

  • Tomasz Lenartowski

   Nooo to już wtopa. Tak z 8 razy.

 • Dex

  W play 10gb za 10zł, działa także w roamingu. Najlepszy pakiet na rynku.

 • nawar

  czy sieć wRodzinie nalezy do Aero2? Czy ktoś z Was ma tam usługę albo ktoś z Waszych znajomych/rodziny? Potrzebna opinia, tylko konkretna, a nie hejt.

Przeczytaj następny wpis

Na co należy zwrócić uwagę kupując tablet?

z Lenovo podpowiadamy czym się kierować szukając "tabletu idealnego"

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona