Ważne

Informacji na temat Sony Xperia Z5 ciąg dalszy

Sony przyzwyczaiło nas już, że dwa razy do roku pokazuje nowe flagowce. Mimo że przedstawiciele firmy obiecywali zmianę tej nieco specyficznej strategii, to wszystko wskazuje na to, że w drugiej połowie tego roku poznamy Xperię Z5. Właśnie jeden z modeli kolejnej generacji japońskich high-endów został uwieczniony na zdjęciach, oczywiście jak to bywa w przeciekach, wraz z etui ochronnym. Czy możemy liczyć na nowy wygląd „zetek”?

Sony Xperia Z5 nie będzie różniła się jakoś zdecydowanie od poprzedniczek pod względem wyglądu. Jest za to spora szansa, że producent postawi tym razem na metalową konstrukcję – niektórzy na pewno ucieszą się z braku szkła z tyłu urządzenia.

Kolejną istotną zmianą będzie USB typu C. Przejdźmy już zatem do wieści na temat specyfikacji – niestety nadal powtarzają się informacje na temat zastosowania Snapdragona 810. W obliczu problemów z tym układem (jedynym skutecznym rozwiązaniem jest ograniczenie maksymalnej częstotliwości taktowania ARM Cortex A57), Japończycy powinny wstrzymać się z prezentacją nowych Xperii do pojawienia się już 820.

Nowa „zetka” otrzyma 3 lub 4 GB RAM, aparat główny 21,5 Mpix, identyczny jak ten z Moto X Style czy Xperii M5, a także ekran o rozdzielczości QHD. Z kolei Z5 Ultra ma pojawić się już z wyświetlaczem Ultra HD, ale do takich wiadomości należy podchodzić ze sporym dystansem.

Premiera Sony Xperia Z5, Z5 Compact i Z5 Ultra odbędzie się najprawdopodobniej na początku września podczas berlińskich targów IFA.

źródło: Nowhereelse przez Phone Arena

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona