Ważne

Windows 10 zagości na tabletach Goclevera w postaci aktualizacji

Kupując sprzęt pochodzący od B-Brandów, a nie rynkowych gigantów, można mieć obawy o jego aktualizację do nowszych wersji oprogramowania. Taka sytuacja wielokrotnie ma miejsce w przypadku smartfonów i tabletów z Androidem. Nieco inaczej jest jednak, gdy pod uwagę weźmiemy system Windows, za którego dystrybucję odpowiada bezpośrednio Microsoft. Tu wystarczy, że urządzenia po prostu spełnią wymagania systemu i pomyślnie przejdą wewnętrzne testy. Goclever poinformował dziś, że użytkownicy jego czterech tabletów z Windowsem otrzymają aktualizację do „dziesiątki”.

Jakiś czas temu aktualizację dla swoich tabletów zapowiedziała firma Prestigio – dla 8-calowego Visconte Quad oraz 10,1-calowego Visconte 3. Dziś do tego grona dołączyło Allview, którego również dwa modele – Wi10N PRO i Wi8G – już za dwa dni będą mogły się cieszyć aktualizacją do Windowsa 10. Także dziś dowiedzieliśmy się, że urządzenia Goclevera mogą liczyć na to samo.

Z oferty Goclevera aż cztery tablety otrzymają aktualizację do najnowszej wersji systemu Microsoftu, która zostanie udostępniona już za dwa dni – 29 lipca. Będą to następujące modele: Insignia 1010 Business, Insignia 1010 WIN oraz Insignia 800 WIN i 800 WIN 3G.

Ich użytkownicy już teraz mogą zarezerwować sobie bezpłatną aktualizację systemu, a jak to zrobić, można się dowiedzieć na oficjalnej stronie Microsoftu.

źródło: informacja prasowa Goclever

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona