Ważne

Prestigio potwierdza kompatybilność dwóch modeli z serii Visconte z Windowsem 10

Kupując niskobudżetowy sprzęt można mieć obawy o ewentualne wsparcie techniczne producenta (tudzież dystrybutora, bo to w wielu przypadkach najlepsze określenie firmy, spod znaku której sprzedawane jest na rynku). W przypadku wielu smartfonów B-Brandów przekonaliśmy się już, że na aktualizacje do nowszych wersji systemu Android nie ma co liczyć. Z tabletami z Windowsem powinno być dużo lepiej.

I tak, pierwsze firmy zaczynają potwierdzać kompatybilność swoich urządzeń z Windowsem 10 i tym samym uspokajają użytkowników, że będą mogli pobrać aktualizację systemu bez żadnych przeszkód tuż po premierze, która zapowiedziana została, jak wiemy, na 29 lipca.

Wśród nich jest Prestigio, w ofercie której od kilku miesięcy można znaleźć dwa tablety z Windowsem 8.1 – 8-calowy Visconte Quad oraz 10,1-calowy Visconte 3.

Sylwia Koza, Western Europe Marketing & PR Manager Prestigio z dumą wypowiada się o ogłoszonej deklaracji aktualizacji system:

Jesteśmy dumni, że nasze flagowe modele z kafelkowym systemem jako pierwsze pozytywnie przeszły testy w Microsoft Technology Center w Bostonie, gdzie okazało się, iż bez problemu mogą one pracować w oparciu o najnowszy system Windows 10. Zarówno obecni użytkownicy, jak i przyszli klienci będą mogli po premierze nowej platformy zdecydować czy chcą ją pobrać czy zostać przy aktualnie eksploatowanej wersji zainstalowanej na urządzeniu.

źródło: informacja prasowa Prestigio

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona