Ważne

HTC pracuje nad One Max 2

Według informacji, jakie dochodzą do nas z Wietnamu, HTC pracuje nad następcą phabletu One Max z 2013 roku, który zadebiutuje jeszcze w tym roku, razem z modelem Aero.

HTC od dłuższego czasu nie wiedzie się najlepiej. Nie dość, że wartość marki dramatycznie spadła z 33,8 mld dolarów w 2011 roku do 2 miliardów dolarów obecnie, to jeszcze najnowszy flagowiec, One M9 sprzedaje się tragicznie, na co mogą mieć wpływ m.in. problemy z przegrzewającym się procesorem Qualcomm Snapdragon 810 (przy okazji zapraszamy do przeczytania recenzji One M9).

Tajwańczycy próbują ratować swoją sytuację, jak tylko mogą. Wzbogacają swoje portfolio o nowe high-endy, które jako jedyne potrafią zarobić większe sumy. Pojawił się już One M9 Plus, zapowiedziano też model Aero. Podobno One Max 2 ma posiadać zupełnie nowe funkcje i unikalny design. Jeśli tak się stanie, HTC ma szansę odnieść sukces. Jeśli jednak dostaniemy kolejny wariant M9 lub phabletową wersję Aero, przyszłość Tajwańczyków nadal będzie stała pod znakiem zapytania.

Źródło: phoneArena, Pocketnow

Komentarze

  • lolek

    No fajnie, pewnie znowu zaprojektują nienaprawialny telefon. Kto im to kupi?

    Rozumiem, że część osób zacznie krzyczeć “a ty kiedy naprawiałeś telefon?” albo “ja ani nikt z moich znajomych nie naprawia smartfonów – kupujemy nowe”. Rozumiem to, ale w mojej opinii smartfon mam mieć możliwość prostej wymiany 2 podzespołów – zepsutej baterii i zbitego ekranu.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona