Krótko: Zobaczymy nowe logo Microsoftu na Lumiach z Windows 10 Mobile?

W ostatnich dniach przekazujemy Wam sporo informacji o nadchodzących smartfonach z serii Lumia. Jednocześnie zaznaczaliśmy, że pojawiają się jedynie szczątkowe informacje o ich wyglądzie, a w sieci dostępnych jest zaledwie kilka renderów wykonanych przez fanów.

Nie wiemy jak Wam, ale nam (aż wstyd się przyznać) umknął jeden bardzo istotny szczegół – na większości opublikowanych fotografii dopiero teraz zobaczyliśmy zmianę w wyglądzie logo Microsoftu. Różnica być może nie jest ogromna, ale jednak zauważalna:

Jak widać, kolor zmieniono na mieniący się srebrny i usunięto napis „Microsoft”. Oto kolejne przykłady:

Być może to niewielka zmiana, ale naszym zdaniem interesująca. Jesteśmy bardzo ciekawi czy plotka okaże się prawdą.

Źródło: WMPoweruser, WindowsBlogItalia

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

 • KacperIvD

  Mi się te logo podoba i to baaaardzo ;)

 • tiszert

  O matko przenajświętsza!
  Teraz już sam nie wiem jak mam żyć!
  Nowe logo?!
  To koniec z moja przygodą z „Lumiami” !

 • tomekpg

  Wydaje mi się czy wszystkie te „fotografie” to fanowskie rendery? Jeśli tak to logo jest być może zmienione ze względu na prawo (jak i usunięcie nazwy firmy).

 • Marcin Wojciechowski

  Całkiem fajnie to wygląda. Symbol okienek jest kojarzony z Windows to i słowo Microsoft nie jest potrzebne.

 • Tomasz Lenartowski

  Dla mnie wygląda jak „hologram” na pudełku z płytą CD. Napis Microsoft kojarzył się z napisem Nokia na plecach dawnych Lumii. To logo zaś kojarzy mi się z jabłuszkiem. Ale jabłuszko jakoś bardziej do mnie trafia niż kwadraty. Za dużo symetrii?

  Ale to nie ją jestem targetem tych urządzeń więc nikogo to nie boli

 • Tak wlasnie bedzie to wygladac. A dlaczego? Zeby byc konsekwentnym. Tak wyglada tyl Surface 3 i tak bedzie wygladal Surface Pro 4

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona